2733
2734
ما‌که‌خیلی‌ریختیم‌اتفاقیم‌نیفتاد

اتفاقا شاید زیاد نریختی 

وگرنه خدای نکرده   

اگه اتفاقی بیفته دیگه راه برگشت نیست 

تو شهر ماهم زیاد اتفاق افتاده 

حتی خود مادرم وایتکس تاید ماشینی ریکا با آب داغ قاطی کرده بود واسه  حموم تمیز کنه 

بیهوش شد داداشم عجله ی رفت یه لیوان شیر بهش داد تا بالا بیاره

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
وای خدا صبر بده یاد یه اتفاق وحشتناک افتادم اینو که تعریف کردین.  کسی اگه ناراحت میشه نخونه. ...

اره من این جربان رو میدونستم

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرمن مرتب ميريزه چقد بهش ميگم خطرناكه انگارنه انگار خداخودش كمك كنه

نزار خواهر من نزار این کارو بکنه

مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ فقط جوهر نمک یا اسید توی دستشویی بریزی و انفجار!!!!! مطمینی داستان و درست گفتن ؟ عزیزم این مواد خطر داره ولی فقط در صورتی که گازشون با تنفس داخل ریه بره کن اونم یا آسمی می کنه آدم رو و یا آدم خدایی نکرده خفه میشه. انفجار مگر این که با کبریت بگیری روش کن اونم اونقدری بزرگ رخ نمیده که کل خونه تحت تاثیر باشه   

بالاخره یه چیزی میشه... 
تو گوگل هست ؟🍓🍫😢

من توی تلگرام دیده بودم. نمیدونم. باید باشه حتما. چون خبرش همه جا پیچیده بود.

دوباره میسازمت بدن!😅💪🏻قد ۱۶۷، وزن سابق ۶۳، وزن شروع ۵۲ ، وزن فعلی ۶۲/۵۰۰، وزن هدف ۶۵                                     از دیار شهرکرد                                                     مامان آرتین ۳ساله
2738
مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ فقط جوهر نمک یا اسید توی دستشویی بریزی و انفجار!!!!! مطمینی داستان و درست گفتن ؟ عزی ...

نه درسته. گاز برمیگرده میخوره به لامپ و یهو انفجار میشه. مثل نوشابه کا گازش میپره بالا فکر کن گاز چاه دسشویی دو متر بالا پریده زده با لامپ و یهو منفجر میشه

نه درسته. گاز برمیگرده میخوره به لامپ و یهو انفجار میشه. مثل نوشابه کا گازش میپره بالا فکر کن گاز چا ...

یه طوری میگن انگار تابحال ندیدن و نشنیدن. 

چقدر کلیپ خارجی دیدم. که یارو سیگار میندازه تو فاضلاب شهری و یهو منفجر میشه زمین. خب این هم مثل همونه. بالاخره یک جرقه آتیش یا همون لامپ های توی خونه حکم همون آتیش رو داره که با گاز ترکیب شده و ...

دوباره میسازمت بدن!😅💪🏻قد ۱۶۷، وزن سابق ۶۳، وزن شروع ۵۲ ، وزن فعلی ۶۲/۵۰۰، وزن هدف ۶۵                                     از دیار شهرکرد                                                     مامان آرتین ۳ساله
نه درسته. گاز برمیگرده میخوره به لامپ و یهو انفجار میشه. مثل نوشابه کا گازش میپره بالا فکر کن گاز چا ...

وا ویلا !!!!!!! مرسی عزیزم که اطلاع دادی با احتیاط بیشتری استفاده می کنم دیگه 

بالاخره یه چیزی میشه... 
یه طوری میگن انگار تابحال ندیدن و نشنیدن.  چقدر کلیپ خارجی دیدم. که یارو سیگار میندازه تو فاضل ...

عزیزم شما هم به طوری می گی که انگار مثلا ۲+۲ رو در موردش حرف میزنند! خانم همه چی دان من خودم تا الان ده ساله این کار و میکنم و هیچی نشده تو نظرات هم اگر بخونید می‌بینید که خیلیا از این کارا کردن بنابراین دلیل بر این نیست که این موضوع اینقدر آشنا و شناخته شده است که همه دنیا میدونن! این مسأله نادر و در شرایط خاص اتفاق میوفته ولی خوبه همه بدونن بنده هم اینقدر شجاعت دارم که چیزی رو نمی‌دونم خودم و به دونستن نزنم و بپرسم.... والا 

بالاخره یه چیزی میشه... 
عزیزم شما هم به طوری می گی که انگار مثلا ۲+۲ رو در موردش حرف میزنند! خانم همه چی دان من خودم تا الان ...

اینکه ندونی و بپرسی خوبه آفرین.

اما اینکه چیزی رو که شنیدی انکار کنی و بگی دروغه و فقط من درست میگم، زیاد خوب نیس😉😏