2733
2739

اینجا که عنوان کردم ریزش موی شدید دارم ، و پریودم چند روز جلو میاوفته ، بچه ها گفتم تنبلی تخمدان داری ، داشتم میمردم از غصه ، چون رفتم سرچ کردم دیدم خیلی عواقب بدی داره ، بعدش یکی دو نفر اومدن گفتن مشکلت هورمونیه و تیروئید هست ، هورمونت مشکل داره، مشکلت تیروئید هست ،  به معنای واقعی تا الان انقد استرس و اضطراب رو تحمل نکرده بودم ، چون پیش خودم میگفتم از این به بعد باید ی کیسه قرص با خودم حمل کنم ، رفتم دکتر پیش خانم دکتر یاسینی  با چشم گریون ، گفت چته ، گفتم مشکل هورمونی دارم ، دست و پام میلرزید به خدا ، خدا عمرش بده ، اولش گفت پریودت چند روز جلو یا عقب میندازی گفتم ۳ یا ۴ روز گفت همچین چیزی عادیه فقط نباید مکررا این اتفاق بیاوفته ، برای تو اتفاق افتاده ، گفتم نه ، گفت تو صورتت یا زیر چونه ات مو زائد داری گفتم نه ، گفت پس مشکلت هورمونی نیست ، بعدش برام ازمایش نوشت برای تیروئید گفت پیش ی روانپزشک برو برای اضطراب و استرست ( من الان چند وقته به صورت فشرده درس میخونم خیلی استرس دارم برای همین فرستاد) رفتم پیش دکتر حیدری ، دکتر بسیار مهربونیه ، اونم دوتا قرص برای اضطرابم داد بعدشم یکسری ازمایش ، رفتم ازمایش دادم و فهمیدم همه چی بدنم نرمال هست به جز ویتامین دی  ، ویتامین دی بدنم خیلی پایین بود ، چون از خونه بیرون نمیرم برای کرونا ، گفت این علائمی که داری و ریزش مو هات برای همینه و زینک پلاس هم برام نوشت گفت کلا جلوگیری میکنه از ریزش موهات ، الانم خیلی بهترم ، بچه ها خواستم بهتون بگم این رو که شاید برای شما هم کمکی بشه .

ببخشید طولانی شد فقط میخواستم کامل درجریان قرار بگیرید که کمکی بشه بهتون ، حتما دکتر برید و صرف اینکه بهتون میگن اینجا این بیماری رو دارید غصه نخورید مثل من 

دنیا عین تصورات ما نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمبود ویتامین دی باعث ریزش، مو نمی شه

شما احتمالا به خاطر استرس زیاد دچار تلوژن افلوویوم شدید که خود به خود سه ماه بعد دوره استرس برمیگرده مو. 

زینک هم خوبه ولی سه ماه بیشتر نخور

حتی توصیه من اینه فعلا که کرونا هست نخور

حلالم کنید و خدانگهدار   
2728

وای مرسییییی دقیقا همینه

منم فکر میکردم بخاطر همین مشکلاتیه که تو گفتی

آزمایش دادم ویتامین D منم خیلییی کم بود

منم رفتم دکتر همینارو بهم داد

ولی زینک پلاس خیلی بد مزه س بوی خیلی بدی داره چجوری میخوری😭

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

الهی فدات شم 

منم موهام بیست روزه بدون دلیل شدییید میریزه واقعا دلیلشو نمیدونم 

ولی تیرو ئید ندارم پریدمم منظمه موی زائدم‌ندارم

واقعااا اعصابم بهم ریخته دست میکشه خداقل پنجاه تار میاد دستم

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
کمبود ویتامین دی باعث ریزش، مو نمی شه شما احتمالا به خاطر استرس زیاد دچار تلوژن افلوویوم شدید که خو ...

گفت بعد از یکماه دوباره بیا پیشم که ازمایش بدم اگر نرمال بشه دیگه نیازی به مصرف نداری ، به من هر چی میگن رو تو نت هم سرچ میکنم و دوباره چک میکنم ، ریزش مو به خاطره کمبود  ویتامین دی اتفاق میاوفته ، اتفاقاتی که افتاد رو مو به مو گفتم .

دنیا عین تصورات ما نیست 
2738
گفت بعد از یکماه دوباره بیا پیشم که ازمایش بدم اگر نرمال بشه دیگه نیازی به مصرف نداری ، به من هر چی ...

نه عزیزم من متخصص پوستم کمبود ویتامین دی جز علتای ریزش مو نیست

حلالم کنید و خدانگهدار   
وای مرسییییی دقیقا همینه منم فکر میکردم بخاطر همین مشکلاتیه که تو گفتی آزمایش دادم ویتامین D من 3. ...

بد مزه بودنش بهتر از از دست دادن موهام هستش ، طاقت میارم دیگه .🙂

دنیا عین تصورات ما نیست 
بخاطر اعصاب خوردیه عزیزم

اخه اصلا اعصابم‌خورد نشد 

همه چی عالی بود ذاتا عصبیم اما تو این یکسال خودمو‌خیلی کنترل کردم 

به خاطر فصل بهار نیست حساسیتی چیزی 

موهام‌نصف شدن بخدا

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
نه عزیزم من متخصص پوستم کمبود ویتامین دی جز علتای ریزش مو نیست

من که متخصص نیستم میگم که اتفاقاتی افتاد رو گفتم ، و گفتم برای اضطراب و استرسمم قرص بهم داد ، ویتامین دی بدنم هم پایین بود قرص ویتامین دی و زینک هم داد ، و چیزی که بهم گفت این بود . بازم ممنونم که میگی از دی هم نبوده .

دنیا عین تصورات ما نیست