2752
2734

دوستان عزیز...این دختر اول تمام لباسهای کهنش میسوزنه بعد خودش میکشه...چه نفرتی از لباسهای کهنه ش داشته من قلبم به درد اومده از شنیدن این حادثه قضیه وقتی بدتر میشه که خانوادش پول خریدن یه قبر برای دختر هم نداشتن و نزدیک خونشون دفنش میکنن...من و خانواده م تصمیم گرفتیم به این خانواده کمک کنیم این دخترک که رفت، برای خواهر و برادراش لباس و مواد خوراکی و پول به پدرش بدیم ...هر‌ کس از این خانواده اطلاع داره شماره تلفنی و ادرسی و خبر و نشون لطفا بهم بده ...ما خودمون میخوایم کمکها رو ببریم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیچاره😢

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2731

ای بابا حداقل اقوام کمک میکردن ....😳

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نماینده مجلس گفته فقر فرهنگی نذاشته کسی حتی بهشون یه قبر رایگان بده...یعنی چی اخه؟

کاش واسه بقیه اعضای خانوادش کاری کنن .😳

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نماینده مجلس گفته فقر فرهنگی نذاشته کسی حتی بهشون یه قبر رایگان بده...یعنی چی اخه؟

احتمالا چون خودکشی کرده

بعضیا از سر شکم سیری یه حرفی میزنن

چون  میگن خودکشی گناه کبیره و نابخشودنیه 

الهی تو نظر کن به دلم حال دلم خوب شود