2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله هر چی صلاحه همون باشه

ایشالا 

ولی نینی میخام

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
انشالله انشالله نفر بعدی تو باشی که تاپیک بارداری میزنی،از ته دل دعا میکنم

انشالله عزیزدلم توروخدا دعا کنین اینقدر دوست دارم بچه دار شم نمیخوام حسرتش بمونه رودلم

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
شیرو میشه با چیزای تقویتی زیاد کرد  دختر عمه ام پودر شیر افزا می‌خورد خیلی تاثیر داشت

نشد خیلی چیزا امتحان کردم.

چون اون مدت عصبی شده بودم بیشترین باعث کمبود شیرم همین اعصاب ناآرام بود

مشکلی داری یا جلوگیری کردی و نشد؟

اره هم خودم هم همسرم مشکل داریم دکتر هم رفتیم فعلا دارم متفورمین و لتروزول میخورم

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
2706