2737
2739

چند روز طول کشید خوب بشید؟؟تنگی نفستون چند روزه خوب شد؟؟؟

من خیلی نگرانم...تنگی نفسم در حدی نیست که بخوام مدام اکسیژن بگیرم اما شبها تشدید میشه....از اینکه نمیتونم مثل سابق نفس بکشم دارم دق میکنم.....

چه چیزایی خوردید برای بهبودی؟؟؟

الان از ۱۴ بیمارستانم ....

از پریروز عصر تهوع دارم و بی اشتهاا شدم....

اصلا خوب میشم؟؟؟!!😔😔

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ای وای چجوری مبتلا شدی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

نه اینکه امیدمو از دست داده باشما ،اما از تنهایی و بی کسی خودم خیلی ناراحتم.....مامان و بابام کرونا مثبتن و خونه قرنطینه ن....همسرم و دخترم هم تو خونه قرنطینه ن....بیمارستان هم یه شهر دیگست....موندم اینجا تک و تنها.....زنداداشم مثلا کارمند اینجاست امد یه سر نیومده بالا از پشت در منو ببینه،با تلفن زنگ میزنه فقط از پایین حالمو میپرسه....

الان دلم آب ولرم میخواد ،آب میوه خونگی میخواد،غذای مقوی و کم چرب میخواد....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نبود مادر بارداری؟؟؟؟ یعنی فقط منه بدبختم ؟؟؟😔😔

دختر دایی دوستم گرفت باردارم بود اما درچه حد بود نمیدونم اما کاملا خوب شد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه اینکه امیدمو از دست داده باشما ،اما از تنهایی و بی کسی خودم خیلی ناراحتم.....مامان و بابام کرونا ...

ای جانم عزیزم انشاالله خوب میشی نمیتونی به زنداداشت بگی این چیزارو برات تهیه کنع؟

نه اینکه امیدمو از دست داده باشما ،اما از تنهایی و بی کسی خودم خیلی ناراحتم.....مامان و بابام کرونا ...

دخترت کوچیکع؟

ای جان حالت خوب میشه میای از بیمارستان میخوری..چند ماهته؟

یه تبریزی عاشق ❤
2706