2733
2739

چقدر هزینه ش شد؟از نتیجه عملتون راضی هستین؟

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه کسی هم کوچیک میکنه؟🤔 همه دنبال اینن سینه هاشون بزرگ بشه🤣🤣

اره.من آرزومه این عملو انجام بدم

2728
مگه کسی هم کوچیک میکنه؟🤔 همه دنبال اینن سینه هاشون بزرگ بشه🤣🤣

اره کسی ک ضررشو دیده باشه 😑کسایی ک میرن کوچیک میکنن خیلی زجر کشیدم ک جراحی به این سختی رو انجام میدن

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
اره.من آرزومه این عملو انجام بدم

مامانم 96 عمل کرد

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
مامانم 96 عمل کرد

سایز سینه ش چند بود الان چند شده؟هزینه ش؟جا بخیه هاش چطورن الان؟افتاده نشدن سینه هاش باز؟خیلی درد کشید‌؟

2738
دوستم عمل کرد خیلی راضیه ولی نمیدونم چقدر درد داشت واینا

کی؟چقد پول داد؟سایزش چند بود؟الان چنده؟

کی؟چقد پول داد؟سایزش چند بود؟الان چنده؟

سایزش روونمیدونم چقدر بود قبلا ولی بالایه 100 بود ولی الان نهایتا 80 خیلی خوب شده خودش که خیلی راضیه هزینظ فکز کنم 9 تومن شد شهرستان انجام داد اسم دکترشم نمیدونم ولی قیافش خیلی خوب شده

سایزش روونمیدونم چقدر بود قبلا ولی بالایه 100 بود ولی الان نهایتا 80 خیلی خوب شده خودش که خیلی راضیه ...

دیدیشون سینه هاشو؟توروخدا بگو کامل.حالتشون غیرطبیعی نیست؟

سایزش روونمیدونم چقدر بود قبلا ولی بالایه 100 بود ولی الان نهایتا 80 خیلی خوب شده خودش که خیلی راضیه ...

کدوم شهرستان انجام داد؟

2706