2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی دفعه ابجیم بچشو گذاشته بود رومبل اونم گریه کرد وافتاد پایین..مامانمم ب ابجیم گفت اخه کی بچه روشنو میذاره روی مبل؟؟

حالا توام سعی کن بچه خاموشو رومبل بذاری ک نیفته😁😁

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2740

تو رو خدا اصلا نزارش رو مبل و تخت هر آن ممکنه بیفته اصلا اصلا نزار 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
پسر من از هشت ماهگی یاد گرفت هر مدل میذاشتم رو تخت عقب عقب میرفت بعد راحت میاد پایین

اره دختر منم انجوری بود 

ولی چون مبل نداشتیم خیالم راحت بود فقط رو تخت بلد بود هم نیفتاد 

یه دختری دارم شاه نداره 👌❤🥰

ما یه بچه فامیل داریم انقدر تپله میزارنش رو تخت خودش میفته پایین و ادامه خواب 

یه ساله اس ولی بلده بیاد پایین تو خواب رو مبل و تخت قل میخوره میفته پایین و همینجور خواب😂😂😂😂😂😂😂 از بس چاقه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

تقریبا یه سالگی عقب عقب میان پایین اما تو همیششششه مواظب باش

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ما یه بچه فامیل داریم انقدر تپله میزارنش رو تخت خودش میفته پایین و ادامه خواب  یه ساله اس ولی ...

پسر منم قبل یه سالگی تپل بود همیشه خدا قل میخورد همه جا 🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706