2737
2734

بهش رای بده

ارزشو داره باور کن یک رای کوچولو بده ۵۰ تا صلوات برا حاجتت هدیه بگیر

تورو خدا بربن کانال زیر به دختر خواهرم رای بدین..

😘😘

رای دادین بگین بهم حتماااا

به شرکت کننده دوم نگارین رقیه عمادی از کلاله

https://t.me/samirasportscoach

لینک کپی کنین تلگرام

واسه کسی بفرستین یا پیامهای ذخیره شده خودتون

بعد برین کانال رای بدین.خواهش میکنم😘😘😘😘😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من رای میدم خواهش میکنم برای اینکه عشقم را..... برگرده و زدواج کنیم صلوات بفرست خدا خیرت بده

میشه امضامو بخونی؟من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم عاشقانه یکیو میخوام که سر یه اشتباهم تنهام گذاشته میشه اگه پستمو هرجا دیدی واسه برگشتن عشقم و ازدواجمون صلوات بفرستی؟اگه فرستادی لایکم کن برات ایت الکرسی میخونم😢❤
2728

به دوستانتون    هم بگین  رای دادن خبرم کنین

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
من میدم عزیزم حاجتم رسیدن به عشقم و زودتر ازدواج کنیم 

قربونت عزیزم...😍😍😍 

ان شاالله حاجت روا بشی و زودتر بهم برسین گلم💗💗💗💗

حتما برات صلوات میفرستم❤️❤️❤️

2738
من میرم رای میدم.. واسم دعا کنید.خیلییی محتاجم خیلیی

فدات عزیزم🤗🤗🤗🤗

چشم هم دعا میکنم برات هم ۵۰ تا صلوات برات میفرستم گلم❣️❣️❣️❣️❣️

من رای میدم خواهش میکنم برای اینکه عشقم را..... برگرده و زدواج کنیم صلوات بفرست خدا خیرت بده

ان شالله حاجت روا بشی عشقم😍😍😍

خیلی برات دعاا میکنم عزیزم با ۵۰ تا صلوات برات هدیه میکنم😇😇😇😇😇

لینک کجای تلگرام کپی کنیم؟؟

تو همون قسمتی که پی ام مینویسی گلم 

رای دادم التماس دعا

ان شالله هر چی زودتر حاجت روا بشی گلم🤗🤗🤗🤗

برات صلوات میفرستم عزیزم🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️

2706