2733
2734

خانم ها از تجربه سزاریتون بگین بی حسی چه طور بود من تنها باید فردا برم اتاق عمل فقط شوهرم هست 😢مامانم اینا هیشکی همرام نیست استرس دارم میترسم  بی حسم کنن بفهمم تورو خدا اگه تجربه ای چیزی کار  هست راهنمایی کنید😣🥴 دعام کنید😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نترس همش میگذره من دوباربیحسی شدم ازعمل هیچی نمیفهمی اما من تا سوزن زدن کمرم حالم بدشد بعدش هم که دل دردزیادداشتم

قول میدم کنارت بمونم و به تک تک رویاهامون برسیم.تا ابدو یک روز کنارتم...ℳ...  
2728
عزیزم میفهمی که رو شکمت دارن کار میکنن ولی نمیفهمی که درد داری بیشتر مثل قلقلک هست.  نمیتونید ...

یعنی فقط حس میکنم رو پوستم چیزی یا تک تک کارایی که مبکنه میفهمم اخه به سری یا میگن منگ میشی شما حالت منگی یا گیجی داشتین

نگرانی همه مامانا همینه

قد یه آمپول زدن درد داره

بعد هیچی نمیفهمی ، من داد میزدم که نبردید هنوز حس دارم

دکترم گفت اکه راست میگی پاهاتو بیار بالا 😅😅 ضایع شدم

همینطور داشتم غر میزدم که یکم صبر کنید ، دکترم میگفت باشه ، هر چقدر بگی منتظر میشم

یهو دیدم صدای گریه نی نی اومد 😍

اصلا نگران نباش

دردهای بعدش هم با دارو کنترل میشه

ترو خدا موقع زایمانت منو فراموش نکن ، برای سلامتی نی نی م دعا کن 

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2738

منو بیهوش کردن ختما ی زن کنارت باش خیلی سخت بودبرا من شاید برا شما راحتر باش مرد از اینکترا چ سر درمیاره حتما ی زن پیشت باش اگ خونواده ها نمیان ی پرستار بگیر ولی تنها ترو

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
یعنی فقط حس میکنم رو پوستم چیزی یا تک تک کارایی که مبکنه میفهمم اخه به سری یا میگن منگ میشی شما ...

عزیزم من اجیم سزارین بود بی‌حسی کمر بود گفت می‌فهمیدم که رو شکمم انگار یه کارایی میکنن ولی خیلی سریع بچه اومد و حس نمیکردم دارن پاره میکنن یا هر چیزی 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
اصلا نترس همش میگذره من دوباربیحسی شدم ازعمل هیچی نمیفهمی اما من تا سوزن زدن کمرم حالم بدشد بعدش هم ...

اصلا هیچی متوجه نشدی حالت گیجی منگی داشتین اخه بعضی ها میگن عین خواب بیداری میمونه بعد سوند براتون بعد بیحسی زدن یا قبل درد داره

😁الان بترسونمت یا نترسونمت؟عزیزم استرس طبیعیه داشته باشی من هشت سال پیش سزارین شدم دومیو باردارم،ات ...

نه نترسون انقدر ترسیدم که از دیشب خوابم ریخته بهم😂🙈

من طبیعی ام حیلی استرس دارم همه درد رو باید واضح بکشی ولی سزارین ک هیچی نمیفهمی 😫 تازه بعدشم درد داشتی مسکن میزنی 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
2706