2733
2734
عنوان

بچه اول دختر یا پسر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27528 بازدید | 40 پست
منم واقعا حس میکنم اگر خدای نکرده دختر در اینده زندگی خیلی بدی داشته باشه غصه اش چند برابر پسره....
اما با همه این تفاسیر یه مدته مرتب گریه میکنم..خدا منو ببخشه
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
عزیزم دختر و پسر فرقی نداره اول سلامتی و دوم عاقبت به خیری رو واسش آرزو کن پسر هم اگر عاقبت به خیر نشه خیلی سخته کلاً دیدن ناراحتی رنج بچه مشکله چه پسر و چه دختر خدا همه بچه هامون رو خوشبخت و عاقبت به خیر کنه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی چون خودم عاشق دختر بودم خیلی دختر دوست داشتم ولی وقتی پسر شد از خوشحالی گریم گرفت
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2731
نی نی آدم هر چی باشه چه دختر چه پسر وقتی بیاد تو بغلت همه چیزو فراموش می کنی انقدر عزیز می شه برات که دختر پسریش فرقی نمی کنه
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
انشالله خدا حفظش کنه.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
همین که می بینی مشکلی نداره و صحیح و سلامته یه دنیا ارزش داره
ولی این از من بشنو که :
وقتی بچه ها یه جنسن واسه خودشون خیلی خیلی خوبه
وقتی جنس هاشون فرق می کنه واسه پدر مادرخوبه که جنسشون جوره
پس در هر دو صورت باید خوشحال باشی
پس سعی کن مثل نام کاربریت دلشاد باشی
ممنون عزیزم...دعا کن برام.
ان شاالله هر چی صلاحته برات آرزو می کنم
عزیزم منم دقیقا مثل تو بودم. خیلی دختر میخاستم ولی الان یه پسر دارم که 4 ماهشه. کلی غصه میخوردم و متاسفانه گریه هم میکردم. لااقل شوهرم هم پسری نبود و اصلا براش فرقی نمیکرد دختر یا پسر باشه.... همه اطرافیانم و مخصوصا خانواده شوهرم دختری بودن و خصوصا مادرشوهرم هی از پسر بد میگفت. ( و البته هنوزم میگه). بدتر از همه این که جاریم که سه ماه زودتر از من حامله بود بچه ش دختر بود... دیگه ببین چقد وضع من خراب بوده. اما هیچی مثل این آیه از قرآن آرومم نکرد. بهم گوشزد کرد که خدا خواسته که بچم همینی باشه که هست... یه جورایی دیگه حرفای بقیه برام مهم نیست و عاشق نی نی ملوسم هستم....آیه 49 و 50 سوره شوری: "از آن خداست فرمانروایى آسمان‌ها و زمین. هر چه بخواهد مى‌آفریند. به هر که بخواهد دختر مى‌بخشد و به هر که بخواهد پسر مى‌بخشد." "یا جمع می‌کند برای آنها پسران و دختران [به شخصی هم فرزند پسر عطا می‌کند، هم دختر]، و هر کس را بخواهد نازا مى‌سازد. به راستى او داناى تواناست." امیدوارم تو هم به آرامشی که من رسیدم برسی. بوس.
Lilypie Maternity tickers
اینم بگم که اگه خدا میخاست دختر بهت بده هر چی رژیم و اینا میگرفتی که پسر بشه بازم دختر بهت میداد. اصلا هم به حرف اطرافیانت اهمیت نده و لذت پسرت رو ببر. و اینکه هم دختر میره دنبال زندگیش و هم پسر. هیچکدوم موندنی نیستن برا آدم... اونی که برات میمونه شوهرته. اول شوهرت رو بدار بعد بچه هاتو.
Lilypie Maternity tickers
2706