2737
2734
عنوان

من باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 53 پست
خوب شما که بچه نمی خوای چرا مراقبت نمی کنی که باردار نشی ؟ تو قرن 21 این چیزا دیگه خیلی عجیبه !!!!!!
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
افروز جان نمی دونم واله. ولی گاهی احساس می کنم کسی که میاد مشکلش رو می گه نیاز به دلداری داره و راهنمایی شاید خیلی مسایل تو زندگیش باشه که نمی تونه جلوگیری کنه . شاید مشکلاتی هست که ما مطمئنا خبر نداریم. ضمن اینکه دیگه کاری است که شده. آب ریخته رو نمی شه جمع کرد.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
عزیزم اون سری دستگاه گذاشته بودم نمی دونستم باردارم و لکه بینی داشتم رفتم دکتر گفت باردار شدی گفت رحمت قوی دستگاه نذار دیگه قرص بخور منم وقتی که سقط کردم قرص شروع کردم
2740
ببخشید این سوال رو می پرسم چون من زیاد نمی آم سایت اما نسبت که کاربری شما یک ذهنیتی دارم یک داستانی یادم می آد که امیدوارم مال شما نباشه در هر صورت اگر اشتباه می کنم عذر می خوام
دوستای گلم من شرایط مالیم خوب و می تونم نگه دارم گناه من چی هست که دیتگاه گذاشتم باردار شدم و به لکه بینی افتادم و سقط شد و قرص و شروع کردم و 2 روز نخوردم چون تو بیماریتان بودم و جلوگیری هم داشتیم طبیعی حالا بجایی که بیاید ارومم کنید نمک میپاشین واقعا که
2706