2752
2734
عنوان

بیاین دور هم باشیم اونایی که زیاد حالشون خوب نیس مث من

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 23 پست
سلام خانمي خوبي  هيچي زندگيه ديگه موندم بخاطر بچم اما راستش ديگه واسم مهم نيست اصلا اون همه دو ...

حداقل مال تو میزاره به درسو کارت برسی 

راستی منم تو رژیمم تو تل گروه دارین یا اینجا یا تنهایی کم میکنی

من یه گروه تو تل دارم اونجا رو اگه میخوای بهت معرفی کنم کالری شماریه من تا حالا ۱۰ کیلو کم کردم

حداقل مال تو میزاره به درسو کارت برسی  راستی منم تو رژیمم تو تل گروه دارین یا اینجا یا تنهایی ...

خودتو سرگرم كن يه جوري ادم اينجوري كمتر فكرو خيال ميكنه 

نه خودم تنهايي يه مدت رفتم دكتر الان دستم اومده ميترسم تو تل شناسايي بشم اون موقع كلاهم پس معركس 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت عزیزم واقعا ماها چیکار کردیم که این زندگی برامون رقم خورده بخدا منم دقیقا مث توام انگار تو من ...

بعضي وقتا از خودم ميپرسم 😞اما بيشتر اعصابم بهم ميريزه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچت چن وقتشه؟؟

2731
3 سالشه عزیزم

سلام خوبي عزيزم چيكار ميكني 

يه چي بشيني مخفيانه بخوني بعد بري كنكور بدي اگه قبول شدي شايد شوهرت تو عمل انجام شده قرار بگيره و بزاره بري درس بخوني يهويي به ذهنم رسيد اما اگه ميدوني بازم نميزاره 

برو يه حرفه ياد بگير اگه اينستا داري پيج خانم ترپچه رو دنبال كن كلي چيز بدرد بخور اسون ياد ميده حتي واسه خونه خودتن تغيير خوبيه

سلام خوبي عزيزم چيكار ميكني  يه چي بشيني مخفيانه بخوني بعد بري كنكور بدي اگه قبول شدي شايد شوه ...

سلام عزیزم قربونت من باز برگشتم خونه بابام ایندفه احتمال زیاد طلاق بگیرم

سلام عزیزم قربونت من باز برگشتم خونه بابام ایندفه احتمال زیاد طلاق بگیرم

هزيز دلم ناراحت شدم برات😞انشالله هر چي زودتر زندگي بر وفق مرادت بشه