2737
2739
عنوان

دورهمی متاهلایی که بچه ندارن😁 حوصلمون پوکید😞

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
مام خیلی دوست نداشتیم ولی تازگی ب سرم زده میخام اقدام کنم دیگه دارن عیب و ایراد روم میزارن

واخب دوست ندارین دیگه بیخیال حرف مردم

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
خوشبحالتون که دلتون بچه نمیخاد ...ما ماه دوم رفتیم برا بارداری دکتر گفت ضعیفه همسرت بچه دار نمیشی... ...

آخخییییی ایشالا خدا بهت میده☹

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
اصلا شرایتش رو ندارم هزینه هاش خیلی بالاس ...

اگه مشهدی بیمارستان میلاد دولتیه و میگن هزینه هاش نسبت به بقیه مراکز ناباروری پایین تره

انشااالله خدا از اون جیگراشو تو دلت بزاره اما عزیزم درست نیس خودتو ناراحت کنی هرچی خدا بخواد همون میشه مثبت فکر کن افکار منفیو از خودت دور کن

بچه دار نمیشم😢😢😢😢😢😔😔😔😔😔

وااای الهی😞

ایشالا نی نی تو بغلت بیاد

من بچه میخوام ولی شوهرم نمیخواد کلی هم سر این مسئله بحثمون شده 

باید هردو طرف راضی باشن

2706