2733
2734

انگار نه انگار كرونايي هست،مردم راحت ميرن بيرون،بدون ماسك و فلان و بهمان.دنيا زير بار كرونا له شده ولي مردم ما عين خيالشون نيست.من خودم بخاطر اينكه بچه شيرخوار دارم پامو از خونه بيرون نميزارم،اگر هم مجبور بشم برم خريد مواظبم كه فاصله رو رعايت كنم اول از همه بخاطر خودم و دوم بخاطر حس مسيوليت نسبت به بقيه،ولي ديگران انگار نه انگار.الان عملا مرز ها بسته شده،اگر هم دارويي باشه به من و شما نميرسه.چه با مرزهاي باز چه با مرز هاي بسته.بخاطر خودتون و عزيزانتون مواظب خوب همديگه باشيم.

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷

سر شدیم ما دیگه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من یه بار رفتم خرید همه با ماسک بودن جمعیتم کم بود ادمی ندیدم که

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینایی که میبینی بیرون رعایت نمیکنن از اول هم نمیکردن

تازه ميگن يه فوتباليست خارجي كه اسمش يادم نيست الان يك ماه و نيمه كه چند باز ازمايش داده و تستش مثبت شده،ولي هيچ علايمي نداره.يعني فكر كن طرف يك ماه و نيمه كه ناقله.و علايمي نداره.واقعا اين بيماري ترسناكه

2738
والا منم تا چند روز پیش تو خونه بودم اما مجبور شدیم ب خاطر شغل همسرم بیایم شهرستانمون اینجا تا حالا ...

البته من دو ماه ديگه مرخصي زايمانم تموم ميشه.از الان عزا گرفتم برا اون روز😭

تو تهران ك خيليا رعايت نميكنن

همسرم ميگه همه در حال خريدن تو بازار😔😔

امروزم ي بي شعوري  اينجا تشويق ميكرد ك بريد بيرون من قبل عيد رفتم خريد عيد كردم غذاهم بيرون خوردم هيچيم نشده🤦‍♀️🤦‍♀️

تازه ميگن يه فوتباليست خارجي كه اسمش يادم نيست الان يك ماه و نيمه كه چند باز ازمايش داده و تستش مثبت ...

ولی من پریروز برای خرید مجبوری که واقعا نیاز داشتیم رفتیم بیرون، مردم خیلی رعایت میکردن.

تا تو مغازه میرفتیم مایع ضدعفونی کننده میزدن دستامون 

خیلی ها از اون نقاب طلقیا زده بودن و ماسک و دستکش

البته بودن کسانی که ریلکس با بچه کوچیک اومده بودن بیرون و خیالیشون نبود. 

2706