2733
2734
عنوان

سلبریتی ها رو دوست دارین یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شادمهر هنرمند واقعی؟ اون برا پول همه کار می‌کنه مثه ابی و بقیه که رفتن عربستان ، دستشون رو شد

من دقیقا از اون قسمتش اطلاع ندارم،ولی اینو میدونم که توی امارات یا عربستان بود که به شادمهر گفتن اگه اهنگه خلیجه فارسو بخونی،دیگه مادام العمر از کنسرت دادن توی این کشور محروم میشی،و شادمهرم خلیجه فارسو خوند و بعدش قبول کرد که دیگه اونجا کنسرت نده.خب این باعث غرور ملی نیست؟؟؟! من به این فرد حالا هرجای جهان که میخواد باشه،به عنوانه یه ایرانی افتخار میکنم

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
همین که دنبال اینی دست کیو رو کرده یعنی خوشت اونده از کارش

از کارش اره که دست همه رو رو میکنه، همه دورو و فاسدن

ولی از خود امین فردین خوشم نمیاد

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
بروتواتاقت وبه کاری که کردی تینک کن النازگلرخ داغون کردن ازبس این کامنت براش گذاشتن😂😂حیف کامنت هار ...

من انقدر از دیشب تا حالا با این قضیه روحیه ام عوض شد که اتفاقا خیلی هم تنکفول شدم از النار :))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
شادمهر هنرمند واقعی؟ اون برا پول همه کار می‌کنه مثه ابی و بقیه که رفتن عربستان ، دستشون رو شد

روشادمهرحساسما.حرف اضافه نزن خون به پامیکنم 😤😤

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
من دقیقا از اون قسمتش اطلاع ندارم،ولی اینو میدونم که توی امارات یا عربستان بود که به شادمهر گفتن اگه ...

ولی جرات نداشتن تو عربستان خلیج فارس رو بخونن چون پول زیادی از دربار بهشون داده بودن از طرفی از جنگ طلبی عربستان حمایت کرده، مزدور بودن شاخ و دم ندارد عزیزم، پیچ امین فردینو دنبال کن اون بیشتر توضیح میده در مورد اینایی که دورو هستن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
من دقیقا از اون قسمتش اطلاع ندارم،ولی اینو میدونم که توی امارات یا عربستان بود که به شادمهر گفتن اگه ...

آفرین عزیزم .شادمهراینقدرپولدارهست که نیازی به اون پول عربستان نداره.اگه ویدعوش رودیده باشن قبل ازاینکه بیادحتی سلام علیک کنه؛اول شعررویایی دارم رویای ازادی روخوند،بعدشم اون جشنواره بین المللی بود ازهمه کشورها میومدن برای اینکه مرزها شکسته بشن و برای یکی شدن کشورا.این ایرانیا خودشون شادمهرو ممنوع التصویرکردن ،ممنوع وصداکردن،مجوزم ندادن،یه جورایی عشقش یعنی موسیقی روازش گرفتن تا بره خارج،بعدالان میان پشت سرش حرف مفت هم میزنن که توبرای کشورت بخون 😣نرو عربستان👎واقعا یه عده بی لیاقتن

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
بحث شادمهرازبقیه واقعاجداست اگه نبودموزیک پاپ توایران رویامیشد

البته رسانه ها هم بی تاثیر نیستن تو بزرگ کردن اینا تو ذهن مردم ، شادمهر بخاطر خودش رفت اونور که پول بیشتر بگیره مطمئن باش اگه پولی به اینا ندن صد سال کاری انجام نمیدن، البته از صداش خوشم میاد، بحث توانایی نیست

ولی جرات نداشتن تو عربستان خلیج فارس رو بخونن چون پول زیادی از دربار بهشون داده بودن از طرفی از جنگ ...

امین فردین عن کیه دقیقا؟

واقعا یعنی شادمهرو بااون خاله زنک مقایسه میکنی؟شادمهروهمه ی کشورا ستاره پاپ میدونن.اونوقت شماکه هم وطنشی اینجوری قضاوتش میکنی

امین فردین عن کیه دقیقا؟ واقعا یعنی شادمهرو بااون خاله زنک مقایسه میکنی؟شادمهروهمه ی کشورا ستاره پا ...

چه طرز حرف زدنه😐 خب واقعیت رو گفته، رویایی دارم رویای ازادی، رویای یه رقص بی وقفه .... دنیای بدون جنگ و ... اینو تو عربستان خونده!! عربستانی که توی منطقه اینهمه جنگ رو شرکت کرده😕 

بعدم من خودم میگم که خیلی از کاراشو خوشم میاد ولی در کل مزدوره

البته رسانه ها هم بی تاثیر نیستن تو بزرگ کردن اینا تو ذهن مردم ، شادمهر بخاطر خودش رفت اونور که پول ...

رسانه تایه جایی میتونه یه نفربالاببره اگه طرف لیاقتشونداشته باشه بعداین همه سال دستش رومیشه تاحالاام به خاطرپول به ایران پشت نکرده وشروع سبک پاپ توایران باشادمهرحرفه ای شدیه کم منصف باشیم

2706