2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پایین شهر میتونی خونه بگیری بالا شهرو نمیدونم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

قیمت دستم نیست ولی اگه خونه بگیری میتونی از اجاره دادنش استفاده کنی

البته زمینم بگیری میتونی یه n طبقه بسازی تعداد خونه هات بیشتر بشن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

اگه مستاجری که خونه بخر اگه هم خونه داری به من باشه زمین کشاورزی میخرم کشت میکنم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

شوهرم و برادر شوهرم یه باغچه حدود ۵۰۰ متری خریدن. ۴ ماه نشده ۱۰۰ تومن رفت روش

زمین کشاورزی باید صبر کنی از کشت سود کنی

ولی باغچه با یه دیوار کشی و چندتا نهال قیمتش میره بالا

ما هم می خواستیم خونه بگیریم، تو این اوضاع کرونا نمیشه مستاجرا اجازه نمیدن کسی بره خونه ببینه

فدات بشم من از یک بنده خدایی که تو اداره بنیاد مسکن هستش گفتش هرچه زودتر بخرم داره مسکن خیلی خیلی گرون میشه

2706