2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حرفای آیتده برات درست دراومد؟

اره برا جفتمون درست درست من اون موقع دو تا خواستگار داشتم بدون اینکه بگم اصلا مشخصات ظاهریشون گفت،گفت دو نفر تو زندگیتن مرددی بینشون با این مشخصات

ما یبار برای خنده و سرگرمی با دوسنام رفتیم فال تارو ت گرفتیم بهم گفت شوهرت سربازه الان،آب غربت میخوری،بچه اولت و تو ۲ماهگی سقط میکنی که درست درومد بعد پنج سال گذشت زمان ازش

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738

خانوما از من به شما نصیحت نرید پیش فالگیر من دیوانه.شدم شب و روزم همش فکرم درگیر حرفاشه نمیتونم ی تصمیم درست برا زندگیم بگیرم 

بهترین راه توکل بخداست قران هم خدا فال و پیش گویی رو کفر دونسته و رد کرده 

یه بار یکی از اقوام رفت فال گرفت

بهش گفته بود قبل اینکه مادرت سفر خارج کشور بخواد بره یه مصیبت بزرگ میبینی

شوهرش قبل اینکه مادرش بره مسافرت مرد

عزیزم سراغ این کارا نرو اگر خبر بدی از اینده بهت بدن دیگه ارامش نداری. عمم کابوس میدید وقتی فهمید مادربزرگم میخواد بره خارج کشور . اصلا حال خوبی نداشت

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706