2733
2734
من موهام اسیب ندیده اول تقویت کننده اسپری میکنم بعد محافظ در برابر حرارت هفته ای دوبارم موهامو ...

اسم تقویت کننده و محافظت چیه

من روغن ارگان میزنم محافظ هم میزنم ولی بازم موخوره و نازک شده ، البته من زیاد اتو و سشوار استفاده میکنم ، هروز یا ی روز درمیون

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
سوار موج موهای منو نمی گیره. واقعا دارم دق می کنم از حسرت موی لخت😥😥😥

ای بابا به موهات برس درست میشن اتو که خرابتر میکنه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته ای یه بار چی؟😥😥😥

باید محدود کنی اگه موهاتو دوست داری که اصلا استفاده نکن. ولی شک نکن همون هفته ای یبار پشیمونت میکنه. موهاتم که موج داره حتما خیلی نازه بخدا حیفه منم همش با اتو اینا سعی در فر کردنش دارم 😐چه بیماریه روانیه نمیدونم موهام لخته لخته. 

من موهام اسیب ندیده اول تقویت کننده اسپری میکنم بعد محافظ در برابر حرارت هفته ای دوبارم موهامو ...

چه مدته از اتو مو استفاده می کنی عزیزم؟ موهات موخوره یا خشک نشده؟

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
2731

بلد نیستی سشوار بکشی

موهای من فره ، خیلی فر ، قشنگ فرفریم ولی با سشوار صاف میشه در حد اتو 

بلد نیستی سشوار بکشی موهای من فره ، خیلی فر ، قشنگ فرفریم ولی با سشوار صاف میشه در حد اتو 

اره شاید. خب چه جوری عزیزم؟ یه توضیح مختصر در حد حوصلت بهم بدی ممنون میشم.

یکی رو میشناسم که موهاش با تافت هم حالت نگرفت از بسکی موهاش لخت بوم میگفت از مو فر خوشم میاد اونوقت ما از لخت خوشمون میاد حالا اگه لخت بود موهامون دوس داشتیم فر باشه😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
اره شاید. خب چه جوری عزیزم؟ یه توضیح مختصر در حد حوصلت بهم بدی ممنون میشم.

ی برس براشینگ خوب بخر 

نمیدونم اینجا چجوری توضیح بدم ، سرچ کن تو نت یا اینستا ، اموزش براشینگ هستش

ای بابا به موهات برس درست میشن اتو که خرابتر میکنه

باور کن خیلی میرسم. هیچوقت قبل از این که از دو ساعت قبل به موهام روغن گیاهی بزنم حمام نمیرم. تو حمامم فقط ریشه ی موهامو شامپو می زنم و ماساژ میدم. نرم کننده و ماسکم میزنم. بعد حمامم روغن نارگسل و ارگان می زنم. هفته ای یه بارم ماسک تخم مرغ و مایونز. اما موج موهام صاف نمیشه. فقط موهام خیلی خیلی یهویی بلند شده. ماهی دو سانت رشد می کنه. تو این ۶ ماه ۱۱ سانت رشد کرده.

محافظ مو در برابر حرارت مال اورال رو میزنم عالیه 

مرسی عزیزم ماسک مو اورال استفاده میکنم خوبه ولی محافظ مو رو امتحان نکردم

این دفعه اینو میگیرم ممنون

بلد نیستی سشوار بکشی موهای من فره ، خیلی فر ، قشنگ فرفریم ولی با سشوار صاف میشه در حد اتو 

تقویت مو هم مال گارنیه damage repairing رو میزنم Garnier

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )