2733
2734
عنوان

دعوام شده بدجور باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1827 بازدید | 83 پست
میترسم الان بزارم برم خونه بابام این براش بشه بهونه و زیر طلاق توافقی بزنه، میخوام به خودشم ثابت بش ...

شما که تاحالا تحمل کردی 

الانم تحمل کن 

اول که انشاالله مشکلت حل بشه 

دوم اگه نشد هم میدونی شما کوتاهی نکردی

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
منم دوست ندارم قهر برم خودش منو بیرون کردو به خونوادم زنگ زد که دخترتونو نمیخوام.ساعت ۸ شب .بیرونم ک ...

بازم نرو بگو هروقت طلاق گرفتیم بعد میرم 

بگو حق نداری از خونم بیرونم کنی 

بگو بزور بیرون کن منم میرم ازت شکایت میکنم 

که از خونم بیرونم کردی 

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوست ندارم قهر برم خودش منو بیرون کردو به خونوادم زنگ زد که دخترتونو نمیخوام.ساعت ۸ شب .بیرونم ک ...

وای خدا چ شوهرت بی مسئولیته ب نظرم وقتی بیرونت کرد مستقیم برو شکایت کن 

باتمام وجودم منتظر دیدن و بوییدنت هستم تو دلیم♥️
بازم نرو بگو هروقت طلاق گرفتیم بعد میرم  بگو حق نداری از خونم بیرونم کنی  بگو بزور بیرون ...

از اول همیشه سکوت کردم،پای حرف حق خودم نه ایستادم،زیادی از حق خودم گذشتم و کوتاه اومدم،تا حدی که شوهرم به معنیه واقعیه کلمه دچار توهمه لیاقت شده،با کوتاه اوندن های بیجام خیلی گنده اش کردم،خودم کردم،حالام دارم تلاش میکنم تا مرو بالی که خودم به عمد بهش دادم و بچینم بلکه سرش به سنگ بخوره،.اما از خودم دیگا چیزی باقی نمونده،

باورهام و زیرورو کرد،

آرمان من،باور من تو زندگی عشق و محبت و گذشت و مهررونی بود،اما الان به این نتیجه رسیدم که مهربونی و گذشت بیش از حد طرف رو رام نمیکنه بلکه هارش میکنه و میفته به جونت

خوش باش که هر که راز داند،داند که خوشی خوشی کشاند!
2731
وای خدا چ شوهرت بی مسئولیته ب نظرم وقتی بیرونت کرد مستقیم برو شکایت کن 

بره میگه نباید میومدی بیرون 

من رفتم گفت یا باید بزنت که ردش باشه بفرستیم 

پزشک قانونی 

یا همسایه ها شهادت بدن بیرونت کرده 

گفتم چجوری همسایه ها بفهمن 

گفت جیغ وداد کن تا بیان بیرون ببین وشهادت بدن 

زنگ میزدی ۱۱۰،میگفتی راهم نمیده خونه،

خونه آدم سنگرشه،سنگرتو خالی نکن.

ی کم فکر کن مطمئنا کسی هست که ی مقدار شرم و حیا حداقل باهاش داشته باشه بهاون زنگ بزن،بلا تکلیفی بد چیزیه

زنگ میزدی ۱۱۰،میگفتی راهم نمیده خونه، خونه آدم سنگرشه،سنگرتو خالی نکن. ی کم فکر کن مطمئنا کسی هست ...

اصلا و ابدا با هیچ کس رودرواسی نداره.چون یه موقعیت اجتماعی مهمی داره  هیچ کس رو آدم حساب نمیکنه متاسفانه