2733
2739
عنوان

دوستان میشه یه لحظه وقتتون رو بدید به من خیلی بیقرارم

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 41 پست
بچه های منم خیلی همو میزدن  روز ای اول که داشتم خواهرشو شیر میدادم اسباب بازی پرت کرد خورد تو س ...

وای خاک توسرممم چقدر آدم میترسه اون لحظه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاملا میفهمم چی میگی بعضی وقتا بچه ها آدمو روانی میکنن واقعا اما باید خودتو کنترل کنی ب این فک ...

همیه وسایل خونه رو داغون کردن حتا پیچ کمدهارو هم باز کردن لطفا دعام کنید بتونم اروم باشم  من میدونم مشگل از خودمه ولی نمیتونم اروم باشمو یکم که صبر میکنم میبینم اروم بشو نیستن دعواشون میکنم

الانم دوباره  خدا خواسته باردارم اولش میخواستم سقط کنم ولی یه روز پسرم اومد گفت مامان خواب دیدم شما همسایمون رو کشتید     اون همسایمون هم بیست ساله ازدواج کرده بچه دار نمیشه   نتونستم پشیمون شدم  ولی الان فقط تو دلم میگم خدا کمکم کنه لصلا نمیتونم کنار بیام اعصابم نمیکشه خدا کنه بتونم تربیتشون کنم

2731
 خیلی میخوام اروم باشم اروم حرف بزنم  لطفا دعام کنید بتونم

حتما میتونی.من یه بچه دارم خیلی اعصابمو بهم میریزه مدام گل گاوزبون میخورم ارامشم بهترشده.به خداتوکل کن.

اسباب بازیای درگیر کننده براشون بخر

حتما میتونی.من یه بچه دارم خیلی اعصابمو بهم میریزه مدام گل گاوزبون میخورم ارامشم بهترشده.به خداتوکل ...

منم همیشه میخوردم  واقعا هم اروم میکرد الان به خاطر بارداریم میترسم  اشکال نداره اگه بخورم

فقط اونجا که پسره حسودی میکرده ولی دختره عاشق داداشش بوده ، والا زندگی خوبی چرا ناراحتی ، سکیشو بزار خونه مامانت یکیشو خونه مادر شوهرت یک روز البته، و اینکه وقتی پریود میشی چیکار میکنی؟درد نداره پریودت؟؟ با بچه هات؟؟؟؟

2738
میخوام بیخیال بشم بزارم دعوا کنن   حی ساکت میشم ساکت میشم ولی اینا ول کن هم نیستن به قسط کشت می ...

منم مثل شمام. ۲تا پسر۵ساله داشتم. شیطون و شلوغ و سرصدا دار و .... بعد خدا ۲تا دیگه پسر بهم داد. گریه او غرغرو چچسبیده بهم. وقتی شوهرم سر کاره خیلی لذیت میشم . نمیتونم به کار خونم برسم . نمیتونم به هر ۴تا برسم. نمیتونم به خودم برسم. اعصابم خورد نیشه. گریه نیکنم جیع میزنم. .....

الان کلاس اولن و باید باهاشون درس کار کنم و ۲تای کوچکتر ۹ماهه و شیطون شدن از همه جا بالا میرن. اصلا یه اوضاعی هست... 😔 دیگه به اوضاع من نگاه کن خودتو نکش😄

فقط اونجا که پسره حسودی میکرده ولی دختره عاشق داداشش بوده ، والا زندگی خوبی چرا ناراحتی ، سکیشو بزار ...

باردارم عزیزم  خدا خواسته  فقط فکرم مشغوله اونو چطوری بزرگ کنم خدا کمکم کنه اصلا اعصابم نمیکشه ولی قبلنا پریود میشدم از درد گگریه میکردم یکم اروم میشدن پیشم مینشیتن بهم نگاه میکردن   خونه مادر شوهرم اصلا نمیرن چون خیلی حساسه به وسایلش و فقط میگه بچه نباید از جاش بلند بشه  بعدد هم هم با مادرم هم مادر شوهرم همسایه ایم اگرم برن تند تند میان میگن تو هم بیا میرن خونه مادرم  هم خوب بازی میکنن  ولی باید خودم هم برم والا زیاد نمیمونن

منم مثل شمام. ۲تا پسر۵ساله داشتم. شیطون و شلوغ و سرصدا دار و .... بعد خدا ۲تا دیگه پسر بهم داد. گریه ...

درکت میکنم عزیز خدا بهت صبر بده  خدا حفظشون کنه م منم فقط مشگلم اینه بتونم خودمو اروم نگه دارم

باردارم عزیزم  خدا خواسته  فقط فکرم مشغوله اونو چطوری بزرگ کنم خدا کمکم کنه اصلا اعصابم نم ...

دوباره بارداری؟؟؟؟خب ایشالا بعد کرونا مهد ببرشون، پسرتو ختنه کن ، یخورده بگذره انقدر باهم دوست میشن.‌.. و اینکه قبل بچه دار شدنت عروسک بخر بگو نی نی خریده براشون ک اون اومد حسودی نکنن

دوباره بارداری؟؟؟؟خب ایشالا بعد کرونا مهد ببرشون، پسرتو ختنه کن ، یخورده بگذره انقدر باهم دوست میشن. ...

اره  پسرم میبردم پیش دبستانی که الان تعطیل شدن بچه رو خیلی دوست دارن حتا من بچه نمیخواستم دخترم همش میگفت مامان من دعا میکنم خدا بهمون یه نینی بده پسرمم میگه من نینی رو دوست دارم تو رو دوست ندارم   همش میگن کی به دنیا میاد

اره  پسرم میبردم پیش دبستانی که الان تعطیل شدن بچه رو خیلی دوست دارن حتا من بچه نمیخواستم دخترم ...

ای جونما ، یکم قسمت های مثبت زندگیتو بیشتر ببین انرژی بگیر ازشون

2706