2733
2739
عنوان

تاپیک نماز اول وقت. پرواز به سمت خدا🌸🍀

| مشاهده متن کامل بحث + 17269 بازدید | 2418 پست
@dorsa85    

❤️

تیکرمو الکی گذاشتم مثلا تاریخ عروسیمه👰🏻‍♀️🤵🏻‍♂️ میشه دعا کنید زودتر عروسی بگیریم و خوشبخت شیم لطفا😍متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت هست🫠حوصله دعوا ندارم اگ قصد دعوا داری از تاپیکم برو بیرون 

سلام عزیزم من عضوکروه نماز شدم واقعا ممنون ازت

ازفردا شروع میکنم ب خوندن

غیبت هم ک الاماشالله:)))

دعا کن برام

منم دعات کردم منون ک این مطلبارو گذشتی واقعا نیاز بود

خصوصا نماز مسافرو نماز احتیاطو

من خیلی وسواس دارم سراین قضیه ها ک اگه فلان شد چیکار کنم

میخوام یه دفتر بردارم توش همه چیزو بنویسم

لطفا برام دعا کن به هرفم برسم توی درسای دانشگانم موفق باسم

برای مادربزرگم دعا کن

:)))

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من عضوکروه نماز شدم واقعا ممنون ازت ازفردا شروع میکنم ب خوندن غیبت هم ک الاماشالله:))) ...

سلام خواهر جان خیلی خوش اومدین🌷

چشم شماهم دلامون کنید لطفا، ان شاالله موفق میشید، فقط تاپیکمون این تاپیک نیست، تاپیک دو تا مونده به تاپیک اخرم هست که یک کانال هم براش زدیم مطالب اصلی رو اونجا میذارم

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

سلام ببخشید من وقتی نماز میخونم اصلا دوست ندارم کسی نگاهم کنه امروب داشتم نماز میخوندم یکی بهم گفت آفرین یا مثلا میگه مارو هم دعا کن بخدا خیلییییی بدم میاد نمیدونم چرا

اصلا نباید کسی دوروبرم باشه حس خیلی بدی میگیرم

دلیلش چیه؟ دست خودم نیست خیلی عصبانی میشم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2731