2733
2734
عنوان

دوستان با وزن بالای جنین میشه طبیعی زایمان کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6221 بازدید | 34 پست
یکشنبه میرم پیش دکترم دست به سزارینش خوبه خودم خیلی از سزارین میترسم اصلا فکرشو نمی‌کردم 

سزارین ترس نداره طبیعی ترسش بیشتره من دوتا طبیعی آوردم وزن بچه هامم ۲۸۰۰ بود سخت بود چه برسه به ۴ کیلو . یه خانومی بچش ۳۶۰۰ بود ۱۸ ساعت درد کشید نتونست بیاره با زجر سز شد ولی زجر طبیعیم کشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سزارین ترس نداره طبیعی ترسش بیشتره من دوتا طبیعی آوردم وزن بچه هامم ۲۸۰۰ بود سخت بود چه برسه به ۴ کی ...

ترس داره من اولی طبیعی آوردم اونجا سزارینی هارو هم دیدم که دور از جونتون مثل جنازه جا به جاشون میکردن اتاق عمل برش شکم بخیه درد بعدش کلا همه چیش ترسناکه

ترس داره من اولی طبیعی آوردم اونجا سزارینی هارو هم دیدم که دور از جونتون مثل جنازه جا به جاشون میکرد ...

اولیت چند کیلو بود؟  اگه یکی آوردی طبیعی دومی رهی نمیزارن سز کنی خودتو آماده طبیعی کن

2740
نه غذام خیلی زیاد نیست چیز خاصی نخوردم به احتمال زیاد ژنتیکیه چون باباشم نزدیک پنج کیلو بوده موقع زا ...

😅😅😅😅عزیزم زنده باشه 

من خودمم مامانم میگه موقع تولد ۴کیلو و نیم بودم😅😅

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2706