2733
2734

سلام دوستان دخترم ۵ ماهشه خواب روزش خیییلی کمه به زور میخوابونمش نیم ساعت یا ۲۰ دیقه میخوابه قبلا شبا خوب میخوابید الان یه مدته هی بیدار میشه  صبحام جفت پاهاشو میکوبه زمین و صورتشو هی میخارونه  به نظرتون مشکلی داره ؟ نمیشه دکترم برد تو این اوضاع .

وزنش خوبه  ولی واقعا دارم اذیت میشم پستونک اصلا نمیگیره شیشه شیر نمیگیره  تا حالا نشده زیر سینه م خوابش ببره حتما باید یه ساعت تکونش بدم تا بخوابه بیشتر این دیر خوابیدنش اذیتم میکنه تو ماشین اصلا نمیخوابه با سشوار و جارو برقی و اینام نمیخوابه  بعد حمومم فقط نیم ساعت میخوابه فقط کاش میشد با شیر خوردن خوابش میبرد دیگه دارم روانی میشم بخدا 😭😭😭😭😭😭یکی بگه چیکار کنم 

خدایا مواظب دخترم باش 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عادت کن به این وضع و شب بیداریا 

دختر من ۲ سالشه هنوزم شبا خیلی خیلی دیر میخوابه اونم یا به زور یا از خستگی بیهوش میشه منم که با قهوه سر پام

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
عزيزم احتمالا رفلاكس داره چون پاشو جمع ميكنه تو شكمش دلش درد ميكنه

علایمای رفلاکسو یه جا دیگم خوندم اره انگار داره اخه همش از سینه م جدا میشه  نمیتونه خوب شیرو بخوره سرشو برمیگردونه به زور بهش شیر میدم  

خدایا مواظب دخترم باش 🙏

شاید گرسنشه اخه دخترمن وقتی گرسنه هس خوابش خیلی کم میشه .برای همین شروع کردم غذای کمکی بهش میدم.اگه هم پاهاشو میبره بالا میکوبه زمین ولی گریه نمیکنه و برای خودش بازی میکنه نترس مامانم میگه اینجوری پاشون محکم میشه

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

دختر منم 5 ماهگی اینجور بود دکتر گفت از دندونه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

برگزاری کلاس کاردرمانی آنلاین (غیرضروری) به دلیل شرایط  پیش آمده برگزار میشود 

ماکلاسهارو با واتساپ آنلاین کار میکنم 

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس گرفته شود

26702893_26702897

بهتره ی سر ببری دکترش طفلی شاید درد داره پسرمنم اینجوری بود سیر نمیشد طفلی پستونک نده بهش گناداره موقع مکیدن پستونک کلی باد میره ت معدش من ب بچم ندادم اصلن پسرمنم پنج ماهو ۱۹ روزشه

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

عزیزم منم میگفتم شیرم خیلی خوبع ولی بعد ازمایش فهمیدیم کیفیتش اومده پایین

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
شاید گرسنشه اخه دخترمن وقتی گرسنه هس خوابش خیلی کم میشه .برای همین شروع کردم غذای کمکی بهش میدم.اگه ...

عزیزم فکر نکنم  گرسنه ش باشه البته منم تازگی غذای کمکی شروع کردم 

خدایا مواظب دخترم باش 🙏

عزیزم ،من سه تا بچه ریفلاکسی دارم ،از درداش نگم که پدرم در اومده،مطمئنم با این علایمی که شما گفتین حتما حتما ریفلاکس داره،دکتر ببر،ولی میدونم چی میده کپسول  امپرازول رو باز کن بیست تا دونه صبح،بیست تا شب بشمر ،با یک قاشق اب سیب بده بخوره ،میبینی که خیلی بهتر میشه

2706