2737
2739
عنوان

بانوی بی نشان

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 69 پست
شدبن اش نخورده و دهن سوخته

همینطوره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
   هم افطاری هم سحری منو یادتون باشه از نظر خوردن نه ها

به روی چشمم اگر قابل باشم

خدا به شما قوت و توانایی بده و عاقبت بخیر بشید😘

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ندیدم ک دفعه قبلیو ی خانم با شال کرمی بودن و چادر و ی اقایی کت و پیرهن ک اگ اشتباه نکنم پیرهنشون ...

آره همونه اما کاپشن پوشیده بود .

یه کاربر دیگست اسمشو نمی گم

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
آره همونه اما کاپشن پوشیده بود . یه کاربر دیگست اسمشو نمی گم

خیلی ناراحت شدم عکساشونو دیدم واقعا 😔 کاش عکس نمیزاشتن اینجا . مریض روانی

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2731
تازه یه سری اومدن گفتن حق داشته نباید حرف سیاسی بزنین نباید هیچ حرفی یرخلاف وقیح بزنین که عصبیش‌کنین ...

وقیح به نظر یکی از کاربرایی میتونه باشه که مورد اعتماد خیلیاست 

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
بعضی بچه ها منو دیدند خارج از سایت،فامیل شوهرمم هستند اگر من بودم میگفتند اما تا حالا عکس خودمو نذ ...

نه عکس شما نبود یه کاربر دیگه بود و همسرش اسمشو یادم رفته.

شما یه سری صحبتاتون بود درباره مسایل سیاسی.

.

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

سلام چندروزه بانوی بی نشان دوباره قطع دسترسی شده ان شاءالله قصد ندارین کاربریشو برگردونین؟؟؟

چندبار تا حالا براش تاپیک زده شده چرا هنوز خبری نیست؟؟؟

2738

جالبه کاربرهای بسیاری در این مدت قطع شدن که انواع و اقسام توهین ها رو کردن  و یک روزه برگشتن اما کاربرای مذهبی همچنان بسته ان هرچقدر هم درخواست میدن توجه نمیشه

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@مونا_تهرانی    

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

یه راه حل داره :

سریال مهران مدیری رو نگاه کن، وبطور کامل اجراش کنید

ای نی نی یار، ای جانم، ای من به فدات

ای جوووووونممممم نی نی یار5

ای جووونم بزار دستتو ببوسم 

ای جاااانممممم بزار ماساژت بدم کاربری ترکوندی خسته شدی

ای جوووونمم نی نی یار 5

با این روش پیش بری دیگه عمرا قطع کاربری بشی