2733
2734
منم،دلم خیلی گرفته ،یه عالمه بغض دارم نمیتونم گریه کنم ،از این وضع خسته شدم ،چند ماه پیش رفتم کلاس خ ...

عزیزم ایشالله هرچه زودتر باز بتونی برگردی به خیاطیت برسی 

چقد بد شوهز منم همی طورع میگم بیا فردا ببرم دکتر زنان میگه ب من ربطی ندارع میگم پول بده خودم برم میگ ...

توکه عقدی عزیزم توهم دیگه نذاررابطه داشته باشه چطورموقع عشق وحال براش باارزشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونید همسر من عصبی از موقع که یادم میاد تا الان هیچ کس براش نمونده و کنارش نیست هیچ دوست صمیمی هیچ دوست دانشگاهی هیچ کس باهرکس یه دوره هست بعد دیگه تموم تو همکارا هیچ کس ماندگار نیست تنها کسی که تاحالاموندگار بوده خود من بودم 

بچه من تنهاست تنها هم بازیش منم باباش باهاش بازی نمیکنه اصلا وقتی براش نمی زاره منم خسته میشم من درد ...

عزیزم بچت روبارعایت بهداشت ببربیرون جاهای شلوغ نبرش ببریه هوایی بخوره منم بچم تنهاست فقطم خودم هم بازیشم منم مثل توافسرده ام ولی تااونجایی که بتونم نمیزارم بچم آسیب ببینه بیرونم میبرمش بارعایت اصول بهداشتی

عزیزم بچت روبارعایت بهداشت ببربیرون جاهای شلوغ نبرش ببریه هوایی بخوره منم بچم تنهاست فقطم خودم هم با ...

من نمیتونم من خودم بیمارم مشکل قلبی دارم نمیتونم خودم رو تو معرض خطر قرار بدم مجبورم تو خونه باشم الان شاید سه ماه تو خونه هستن فقط دوبار رفته باشم بیرون اونم تو ماشین همسرم رفته خرید کرده من و پسرم پیاده هم نشدیم 

من نمیتونم من خودم بیمارم مشکل قلبی دارم نمیتونم خودم رو تو معرض خطر قرار بدم مجبورم تو خونه باشم ال ...

عزیزم ماسک بزن بچتم ماسک بزنه ببرش یکم بیرون  جاهای شلوغ وسربسته نری چیزی نمیشه ببرش توکوچه های اطرافتون دوچرخه اگه داره بازی کنه

اره

جدا شو همین الان جدا شو فکر اینکه ازدواج کنی درست میشه نمیدونم از این حرفا رو همه بریز دور فقط جدا شو مثل من نکن من همه ش فکر میکردم ازدواج کنیم بریم زیر یه سقف میگفتم از دوری از همو ندیدن و این حرفا خودم رو گول میدادم تو نکن همسر من دوست خیلی خوبی ولی شریک من نبود واسه دوست پسر بودن واسه دوست تلفنی و دوست چتی واقعا مرد بی نظیری هست خیلی مودب اروم خیلی با درک ولی شریک هم ما نبودیم زوری خودمون رو کنار هم قرار دادیم تو نکن 

جدا شو همین الان جدا شو فکر اینکه ازدواج کنی درست میشه نمیدونم از این حرفا رو همه بریز دور فقط جدا ش ...

اجی نمیتونم برگردم😔وگرنه بخدا برمیکشتم پیش خانوادم جایی ندارم بابام میگه خودت انتخاب کردی خودتم پا انتخابت بمون گف من مخالفتم برا ای روزا بود

میدونید همسر من عصبی از موقع که یادم میاد تا الان هیچ کس براش نمونده و کنارش نیست هیچ دوست صمیمی هیچ ...

کاش بشه ببریش روانپزشک دارومصرف کنه خوب میشه 

اگه نمیادهرروزعصربراش بابونه دم کن بانبات بده بخوره خودتم بخوربراآرامش اعصاب واسترس هست اینوبراش ببرکنارش بشین پاشوماساژبده ببین چقدررفتارش تغییرمیکنه

2706