2733
2739

سلام مامانا من توی آنومالی متوجه شدم دخترم روقلبش لکه اس خیلی نگرانم کسی تجربه ای داره

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ها اینجا میگفتن که تا دنیا اومدنش ازبین رفته خودبه خود

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2728
فکر میکنم باید اکوی قلب جنین انجام بدی...انشالله که مشکلی نیست

انجام دادم خداراشکر خوب بود چند روز دیگه سونوی کنترل دارم تاببینم جذب شده یانه ولی نگرانم

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
خیلی ها اینجا میگفتن که تا دنیا اومدنش ازبین رفته خودبه خود

وای انشاالله بخدا من همش فکرم درگیرشه

مشکلی نبود پس نگران نباش عزیزم

دعا کن عزیز جذب شده باشه

2740
ایشالا که چیزی نیس برات ایه الکرسی میخونم ❤

ممنوووووونم😍😍😍😍😍😍

دکترم و دکتر سونو گفتن مهم نیست و جذب میشه ولی این فکرای لعنتی همش درگیرم میکنه