2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام  من الان شش هفته امه  هفته هشت میخوام برم پارسه  توروخدا هرکی رفته بیاد نتیجه رو ...

عزیزم از من میشنوی نرو این آزمایشگاه چون فقط به فکر پولن و بی نهایت بی فکر و بی مسئولیت هستن

عزیزم از من میشنوی نرو این آزمایشگاه چون فقط به فکر پولن و بی نهایت بی فکر و بی مسئولیت هستن

سلام کتیمو   به نظرم اگر شما یک بار تجربه بدی داشتید  دلیل نمیشه  این کار  اشتباه برای همه پیش بیاد . چون من خودم هم نیلو  رفتم هم پارسه اتفاقا تو آزمایشگاه نیلو برای جنسیتم خطا شد ولی کاملا از ازمایشگاه پارسه راضیم 

2738
سلام کتیمو   به نظرم اگر شما یک بار تجربه بدی داشتید  دلیل نمیشه  این کار   ...

سلام عزیزم برای من خطا نشد ۳ بار ازم خون گرفتن تو اون شرایط روحی و آخرش وقتی غربالگری مرحله ۱ رو از دست دادم چون ماه بارداریم رفت بالا خیلی ریلکس گفتن پولتو پس میدیم

و من تا آخر بارداری استرس داشتم چون هر دکتری میرفتم من و میترسوند از اینکه غربالگری ۱ رو ندادم 

خانوم خاتون گلی خواهش میکنم اصلا به این ازمایشگاه پارسه که تو صادقیه اس نرید.من تو هفته 9 بارداری و ...

واقعا برات متاسفم.خدا خوب کارشو بلده .خدارو خوش نمیاد .دقیقا فرق تو با عربای صد قرن پیش که دختراشونو زنده به گور میکردن چیه؟

از جهل و نادانی و بی معرفتی شما تعجب میکنم تو این دوره زمان. خیلی کار قشنگی کردی میای تعریفشم میکنی.

اگر قرار باشه خدا به تو بچه بده دختر پسری کنی بخوای دختراتو بکشی خدا کنه خدا خودش نذاره این گناهو مرتکب شی و دیگه بهت بچه نده.

ای وااااای بر شماهایی که انقدر راحت دیگران را قضاوت می کنید. اینقدر نظرای بیخود ندید شما تو شرایط زندگی  اون خانومی که بچش رو سقط کرده نیستید. اگر گناهی انجام داده پای خودش. به من و شما هم هیچ ربطی نداره. شمای با شعور این کا ر رو انجام ندید. 

قضاوت بیخود ممنوع  

گر نگه‌‌‏دار من آنست که من می‌‌‏دانم      شیشه را در بغل سنگ نگه می‌‌‏دارد
سلام من برای تشخیص جنسیت توو هفته هشتم رفتم آزمایشگاه ازادی درست و دقیق بود ولی شنیدم پارسه خطا داره ...

من آزمایشگاه آزادی آزمایش دادم
باید برم سونو متوجه بشم درست بوده یا نه

خدای خوبم سپاس
2706