2737
2739
عجبا عوض اینکه درکت کنه بگه بیشترباخواهروبرادرات ارتباط داشته باش اینجورمیگه ؟؟به اون چه اصلا ولش کن ...

ازاولش هم انحصارطلب بود میگفت فقط بامن باش الان که دیگه پدرومادرم نیستن دیگه میگه کلا برامن باش

برای شادی روح پدرومادرم صلوات ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشم دیدن خانواده اش نمیره

خب این اقا اینقدر ادم کینه ای هست که حتی با خانواده خودشم ارتباط نداره...بنطرم خیلی مخالفتتو بروز نده و سر این جریان قهر نکن به هیچ عنوان چون اون موقع خودتم نمیاد ببینه...از یه راه دیگه امتحان کن...بهش نگو که باشون درارتباطی...یمدت ارتباطتو قطع کن ولی همیشه ناراحتیتو از تنهایی بروز بده...از بی کسیت...ولی از یطرف هم بگو بخاطر تو ارتباط ندارم...بعد دل ش میسوزه...میزاره

2731

ارتباطت باخانواده خودش چطوریه؟

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اگر خدایی ناکرده شوهرم بگه نروخونه خراهر بردار ت مرده زنده‌اش توی چشمش میارم  

خوب ازاولش کسی پشتم نبود نتونستم ازحقم دفاع کنم

ببین اگر میخوای شر نشه فعلا موقت رفت و‌آمد نداشته بتش فقط تلفنی باشید بهونه کرونا رو بیار واسه خواهر ...

بله همیشه همینکاروکردم که شرنشه وقتی اعصاب خانواده ام بهم بریزه ارزشش رونداره

2740

عزیزم حتما خانوا ده ایشونم یه وقتهایی کارایی کردند که شما ناراحت شدین  . با ارامش برا ی شوهرت توضیح بده اگه قبول نکرد بگو پس دو تایی قید خانوادها رو بزنیم زندگیمون بکنیم اگه کسی پشت در هم بود درو باز نکنیم . با قاطعیت بگو

براشادی روح امواتم صلوات    
عزیزم حتما خانوا ده ایشونم یه وقتهایی کارایی کردند که شما ناراحت شدین  . با ارامش برا ی شوهرت ت ...

بله زیاد میگه ازرودوست داشتن زیاده فقط برای من باش

کم

سعی کن مشاوره بگیری

شوهرت خودخواه و حسوده...

زندگیتو تلخ نکن و با آرامش فکریه راه درست باش

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔