2737
2739

ممنون از جواب دهی .

نی نی هفته ۳۲ و سه روز ۲کیلو بود دیگه نمیدونم اون موقع چند میشه 

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

سایز ۰ 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من پسرم سه کیلوو ششصد بود مای بیبی سایز صفر لباسم سایز یک بهش خورد..عزیزم پتو نازکم ببر حتما

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈

عزیزم مارک های مختلف سایز بندی متفاوتی دارن برا جنس ایرانی مثلا صفر یکی اندازه یک یه مارک دیگه هست، شما دو تا بردار از سایز صفر و یک هر کدوم یکی، اگه از اون نمونه های دکمه سر شونه ببری بهتره،  پوشک هم سایز بدو تولد بگیر تعداد کم اگه بهش ساخت ادامه بده، معمولا مولفیکس و مای بی بی میخرن، مولفیکس جدیدا سایز بزرگش کیفیت قبل نداره

من پسرم سه کیلوو ششصد بود مای بیبی سایز صفر لباسم سایز یک بهش خورد..عزیزم پتو نازکم ببر حتما

پتو نازک رو ننوشتم فقط دورپیچ و قنداق فرنگی 

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 
پتو نازک رو ننوشتم فقط دورپیچ و قنداق فرنگی 

کافیه به نظرتون؟

2706