2733
2734
عنوان

مامانای خرداد 91 بیاین تو با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 111014 بازدید | 2363 پست
شوی استثنایی با لباس مارکدار برای مامانا و نی نی ها

با بهترین برندهای روز دنیا و قیمتهای عالی و تخفیف از 10 تا 30 درصد

Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

* لباس مهمونی و شیک - کفش و پاپوش - بادی و شلوار و جوراب شلواری - پتو - حوله و .....برای فرشته های کوچولوی تو دل مامانشون و نی نی ها از بدو تولد تا 8 سال

برای مامانای عزیز و خوش تیپ :

* لباس اسپرت و راحتی و بارداری ترک

بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه *

22 و 23 تیرماه از صبح تا شب پذیرای شما عزیزان خواهم بود . اما از 24 تیرماه لطفا با هماهنگی تشریف بیارید .

تلفن تماس : 09390386090 و 88097141

شهرک غرب - خیابان فرحزادی تقاطع با خیابان دریا - زیر پل عابر پیاده کوچه بوستان دوم شرقی پ 22 زنگ ستیا

http://nazdoneh2.blogfa.com/ = وبلاگ برای دیدن نمونه لباسها

** لباسهای جدید هم رسیده که عکسشون تو وبلاگ نیست *

شوی استثنایی با لباس مارکدار برای مامانا و نی نی ها

با بهترین برندهای روز دنیا و قیمتهای عالی و تخفیف از 10 تا 30 درصد

Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

* لباس مهمونی و شیک - کفش و پاپوش - بادی و شلوار و جوراب شلواری - پتو - حوله و .....برای فرشته های کوچولوی تو دل مامانشون و نی نی ها از بدو تولد تا 8 سال

برای مامانای عزیز و خوش تیپ :

* لباس اسپرت و راحتی و بارداری ترک

بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه *

22 و 23 تیرماه از صبح تا شب پذیرای شما عزیزان خواهم بود . اما از 24 تیرماه لطفا با هماهنگی تشریف بیارید .

تلفن تماس : 09390386090 و 88097141

شهرک غرب - خیابان فرحزادی تقاطع با خیابان دریا - زیر پل عابر پیاده کوچه بوستان دوم شرقی پ 22 زنگ ستیا

http://nazdoneh2.blogfa.com/ = وبلاگ برای دیدن نمونه لباسها

** لباسهای جدید هم رسیده که عکسشون تو وبلاگ نیست *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مونا جونم یه سوال داشتم شما هم fsh ات بالا بود ؟ میشه یه توضیحی بدی چیکار کردی که حالا کیان کوچولوت پیشت خوابیده ؟ منم fsh ام بالاست و همه بهم تخمک اهدایی پیشنهاد دادن
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

خانم های گل

برای سلامتی نینی های مریض نینی سایت

40 روز دعای توسل رو داریم

لطفا ما مادرها رو تنها نزارید

اگر در این ثواب دسته جمعی شرکت میکنید

به کلوپ ما بیاید و اعلام آمادگی کنید:

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=16544

برا سلامتی پسر 3 ماهه منم دعا کنید.....

شروع دعای توسل از 23 مهر ماه تا 3آدر ماه 91

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر