2737
2739
با سلام دوستان عجیبه هر چی تو نت دنبال تلفن مطب دکتر بهنیا گشتم نبود ١١٨ هم نداشت ، لطفا اگر کسی میدونه بگه لطفا
من همین هفته قبل اونجا بودم الان میزارم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر بهنیا تو هفته پیش به اشتباه فاحش داشت بچه دوست ما پسره تو هفت ماهگی رفت پیشش گفت دختره اینا هم کلی ذوق وشوق چون اولیش پسره برای اطمینان بیشتر رفت سونو یه جای دیگه بهش گفتن پسره که
دخترم نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست گوش کن . . . نبض دلم زمزمه اش با تو یکی ست
اخه تو هفت ماهگی خطا واسه دکتری مثل بهنیا نمیدونی چقد این خانواده خوشحال شدن منشیش گفته بوده خیالتون راحت بهنیا اشتباه نداره ولی یه هفته بعد واسه اطمینان رفتند جای دیگه که گفتند همون پسره صد در صد
دخترم نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست گوش کن . . . نبض دلم زمزمه اش با تو یکی ست
2738
چرا عزیزم بهشم از اول گفته بودن پسر انقد از بهنیا تعریف شنید که واسه هفت ماهگیش رفت اونجا که اینطور شد چون دلشون دختر میخواست از خوشحالی پر میکشیدن ولی بازم محض اطمینان رفتند جای دیگه که اونم تایید کنه ولی گفته بودند که پسره کاملن هم مشخصه
وای ناناز گل من سونو سه بعدی دادم میشه اشتباه کرده باشه؟؟؟؟؟؟/
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
آره درسته شماره های جدید اینجوریه میگم من هفته قبل اونجا بودم میگین مطمئنی درسته خخخخخخخخ وای من الان 5/5 ماهم هست گفت دختره نگو اشتباه کرده.من شروع کردم به سیسمونی خریدن. آخه الان رحم و ... تشکیل شده مگه میشه اشتباه کنه شاید سونو بعدی بهشون اشتباه گفته؟؟؟؟؟؟؟
نه عزیزم نگران نشو حتمن دختره واسه شما اونا سه بعدی پیشش نرفته بودن مثل اینکه معمولی بوده من فقط خواستم بگم که سونوگرافای معروف هم تو 7ماهگی هم میتونن اشتباه کنن علیرغم دستگاههای پیشرفتشون