2733
2739

دوستان من هفته پیش که خواب بودم بیدار شدم و داشتم پامیشدم بشینم داشتم به اطرافم نگاه میکردم فکر میکردم بیدارم ولی یهو به طرز وحشتناکی کوبیده شدم رو تخت و تمام بدنم درد گرفت انگار کتک خوردم . خیییییلی بد بود . نزدیک بود از شدت فشار گریه کنم 

چندهفته قبلش هم داشتم مادر و برادرم رو میدیم تو اتاقم کنار کمد داشتم نگاشون میکردم . بعدش بازم همین حالت که انگار کوبیده میشم رو تخت برام پیش اومد و از خواب پریدم . متوجه شدم که من چشام بسته بوده و خواب بودم. اما دیدم واقعا باهمون حالت و همونجا وایسادن . حس خوبی نداره . این حالتا برام جدیدا زیاد پیش میاد و بعدش انگار کوه کندم و شدیدا خسته میشم و خییییلی فشار بهم وارد میشه . مث شکنجست 😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینجور میشدم از درد قفسه سینه میمردم و زنده میشدم ولی بخاطر کم خونیم بود تپش قلب شدید میگرفتم دکتر برام فیفول نوشت خداروشکر بهترم

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2740

سوالاتی دارم ازت باید جواب بدی 

اول اینکه تو تازگی ها که این اتفاق برات میفته آیا تو لحظه حال هستی و از لحظه حال لذت میبری و به گذشته و آینده فکر نمیکنی و همه چیزو را به خدا سپردی 

یا دوم اینکه نو لحظه حال نیستی و آینده و گذشته میری ک هیچ چیزی را بدست خدا نسپردی 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

این مدت فشار روحی نداشتید یا اینکه جراحی سنگین چون من با این چیزا مثه شما میشم خیلی بدتر و تمام فردامو تو خواب مبینم خیلی ترسناکه 

یاد گرفتم این بار دستانم یخ کرد دستان کسی را نگیرم جیب هایم مطمئن ترست ...