2737
2734

وقتي پريود هستي، دمنوش تخم هويج با نبات بخور

روزي ا بار

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خرماموز عسل سیاه دونه زنجبیل دارچین💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

هر رژیمی بگیری و هر کاری بکنی تا خدا نخواد نمیشه، پس زیاد خودتو اذیت نکن

دختر خاله من ، خودش و شوهرش هر دو سرد مزاج و بلغمی و فقط سردی میخورن ، اما ماشالله ۲ بار باردار شد و سه تا پسر، یه دو قلو و یه تکی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

و همچنین لبنیات و چیزای سرد هم نخور.از سه ماه قبل اینکه حامله بشی باید رعایت کنی

دنیا نه خوشبخت است نه بدبخت.دنیا همان چیزی میشود که ما میبینیم.دنیا بینش ماست.دنیا در نگاه ما آفریده می‌شود.هر آدمی آفریننده دنیای خویش است.   انتخاب با توست
2740
خب اخه این کارا چیه جنسیت چه اهمیتی داره 😐 

منم برام اهمیتی نداره جنسیت ولی وقتی پسر میخوای همه بهت حمله میکنن ولی وقتی دختر میخوای میگن وای خیلی خوبه وفلان اینه که مشکل داره 

من خودم جز افرادی هستم که جنسیت برام فرقی نداره اما چون میخوام بچه دوم بیارم دوست دارم تجربه مادری هردو رو داشته باشم و این اصلا ربطی به ناشکری یا نژاد پرستی یا افکار قدیمی یا.....هرچیز دیگه ای نداره و اکه بچه اولم پسر میبود قطعا دوست داشتم دختر دار شدن رو هم تجربه کنم پس لطفا به نظر دیگران احترام بذارید و متنفرم از کسایی که فقط بلد هستن گارد بگیرن و خودشون رو خدای روشن فکری درصورتی که به زندگیشون نزدیک بشی میبینی همین افراد آرزوی داشتن همون دختر یا پسر رو دارن بنظر من تمام اینها کاملا شخصی هست ،واینکه اگه کسی اینجا چیزی رو سوال میکنه کاش به جای تحمیل نظراتمون اگه میتونیم کمکش کنیم و راهنمایی نه تحقیرو تمسخر و.......

2706