2733
2734
عنوان

بعد مدت ها اینحا درد ودل کردم که ترکید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 77 پست
من‌ منظورم خودمم که ترس از گذشته دارم که بر ملا نشه البته من مسیحی ام گلم عشقم مسلمانه

خانواده گی مسیحی یا خودت تغیر دین دادی 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
میخواستم بهت بگم با هم تو خیلی از تایپک ها بودیم دیدم دوستان همین حرفشون هست بهرحال خوشحالم 😂😂😂😂

ممنون عزیزم 

چقد خوبین شماها 😍😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه دیگه فعاله😍

مرسی عشقم ک اینقد مهربونی😍😘

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
خانوادگی گلم

موفق باشین ما خواستیم تغیر دین بدیم نشد گفتن مرتد حساب میشیم و گروه سیاسیون کشور رفتمون میدن 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
مرسی عشقم ک اینقد مهربونی😍😘

نفسیییییییی😍🤗😘

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
ممنون عزیزم  چقد خوبین شماها 😍😍

😍😍😍

نفسیییییییی😍🤗😘

🌹🌹🌹🌹

به چه دینی در بیایید؟؟ 

اگه ترور نشم 😂😂 شوهرم زرتشت منم بین مسیحی و زرتشتی داشتم تحقیق میکردم    اما الان همون اسلام دوست دارم البته با سانسور 😂😂😂😂

اینکه بخوای تو ارتباطات آزاد باشی منظورمه گلم. من ضرر هم دیدم

اما من شنیدم وقتی بلوغ میشن میرن کلیسا اون بابای روحانی یه حلقه میکنه دستشون و تا ازدواج کردن اونوقت باید مثل مسلمون ها از بکر بودنشون مواظبت کنند 

اگه ترور نشم 😂😂 شوهرم زرتشت منم بین مسیحی و زرتشتی داشتم تحقیق میکردم    اما الان همون ا ...

من‌ از عمق سانسور دارم میام پیشت. خیلی با تصوراتت فرق میکنه گلم دور از جونت آسیب میبینی هااا... من خاطره تلخ تجا وزز هم دارم.. آزادی همیشه هم اونجوری که از بیرون نگاش میکنی نیست گلم.. من به غیر عشقم از جنس مرد متنفر شدم و شدم ل ز ب ی ن