2752
2734
عنوان

همدم خود را نخرید .همدم خود را نجات دهید(حیوانات خونگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 91 پست
عزیزم منم خیلی حیوانات رو دوست دارم اما اینجا خیلیا توهین میکنن من دیدم یه تاپیک که یه خانمی سگه همسایش رو میخئاست بکشه چون پارس میکرد اگه بعضی ها توهین کردن ناراحت نشو بعضی ها فقط انسانه 2 پا رو زنده میدونن و حقه زندگی میدن اما لایپ برایه تاپیکت
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره منظورم سگ ها و گربه هایی که از نجات پیدا کردن و الان منتظر یه خونه امن و دائم هستن حتی اگر امکان نگهداری ازشون رو هم ندارید میتونید سرپرستیشونو قبول کنید و ماهانه هزینه هاشونو تقبل کنید
ای خدا دلگیرم ازت ای زندگی سیرم ازت 26 ابان ساعت 12.15
سگ تا 15 سال بیشتر هم اگه خوب مراقبت کنی عمر میکنه به نژاد ربطی نداره من یه اشپیتز یه پیکینیز دارم
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
عزیزم این سگ ها بیشتر از نژاد های میکس هستن /یعنی منظورم اینه که اگر نژاد خاصی مثل تریر.بولداگ.شیتزو.گردین و ..... مد نظرته نیستن ولی مگر فرقی میکنه که نژادش چی باشه؟ سگ و پر از عشق و وفاداری و محبت
ای خدا دلگیرم ازت ای زندگی سیرم ازت 26 ابان ساعت 12.15
2706