2733
2734
عنوان

رفتم دوتا دکتر میگن ۹۰درصد کرونا دارب بستری شد

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 39 پست
عزیزم مامان من و شوهر و پسرش گرفتن الان خوب خوبن نگران نباش....تازه شوهرش کلیه نداره یکی و دیابت شدی ...

بهداشت جهانی گفت بخور جوش شیرین انقدر خطرناکه و باعث نابودی ریه میشه

روانشناسی کودک
 نمیدونستم چندتا بروفن خوردم ۴/۵ تا از بس بدن درد داشتم 

دیگه نخور عزیزم علائمو بدتر میکنه فقط استامینوفن 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیزم منم متاسفانه مبتلا شدم اولش با سر درد شدید شروع شد بعدش بدن درد و تب و لرز الان دیگه این علائم رو تدارم فقط سر درد خیییلی شدید دارم حس بویایی و چشاییمم از دست دادم خداروشکر از نوع خفیفش بوده فعلا هم که اطرافیام علائمی ندارند خودمم قرنطینه هستم فقط خیلی رعایت کنید قرنطینه بشید و بعد از هر بار استفاده از سرویس بهداشتی اب وایکتس یا الکل اسپری کنید به شیر و دستگیره در و...

بهداشت جهانی گفت بخور جوش شیرین انقدر خطرناکه و باعث نابودی ریه میشه

عه جدی؟اخه دوسه نفر تو همین سایت گفتن گرفتن با این بخور خودشونو خوب کردن خوب شد گفتید من نمیدونستم🙏

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
😳😳😳😳😳😳چرا خودشو خفه کرد؟؟

سنشون بالا بود گفته بوده همه ازم دوری میکنن انگار من مریضم تنها تو خونه گزاشته بودنش بنده خدا فک کنم افسرده شده بودن گفته بوده تنهام هیچکی ازم سراغی نمیگیره سخت بوده براش خیلی سنشون بالا بوده نباید تنهاش میزاشتن 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج