2737
2734

سلام عزیزان من 19سالمه 

از چندسال پی‌ش بخاطر یه مشکل روحی اول تپش قلب گرفتم بعد درد قفسه ولی خیلی کم اصلا انگار درد نداشتم ولی تنگی نفس داشتم حس میکردم از طرف راست گردنم یه غده ک نمیذاره نفس بکشم 

بعد دکتر داخلی و قلب خوب رفتم قبلا، گفتن  که افتادگی دریچه میترال داری ک این تو خانما شایع هست چیز نگران کننده ای نیست با ضربان قلب بی نظم 

بعد قزص پرانول10 داد خوب نشدم هیچی اصلا همونجور بودم بودم تا نزدیکا 1ماه خوردم دیذم بی فایده 

رفتم پیش دکتر گفتم بی فایده بوده برام قرص متوهگزال نوشت فکرکنم سفید بودن خوردم اونام بی فایده قزص رانیتیدین مال رفلاکس معده نوشت خوردم تا 4یا 5روز دیدم درد قفسه سینه م بهتر شد اما تنگی نفس با ضربان قلب تند داشتم خصوصا هنگام فعالیت یا هنجان اینم بگم دکتر اکو گرفت گفت ریه ت مشکلی نداره سی تی نگزفت ها فقط از رو معاینه اکو گفت 

بعد گاهی درد قفسه سینه تیر میکشه ب سرم فکم گردن دستام سیخ کف پام سیخ میکشه یا حس میکنم کسی یکم سر سوزنو زده ب چشام یا کف پام یا دستم الان نفسم داره از ته میاد اصلا حس فشار تنگی دارم 

و اینم بگم خلط مرتب دارم نمیدونم چراهاا گاهیم رنگ صورتی قرمز اندازه یه سرسوزن هست بقیه خلطام چرکی زرد متمایل به سفیده همیشه خلط زرد چرکی صورتی ندارم 

ولی اکثرا خلط زرد متمایل ب سفید دارم 

انگشت شصت پاهام یه لکه گرد وسط انگشتم کبودی قهوه‌ای رنگ افتاده تازگیا 

توروخدا بگید چ کنم

دکتر بخاطر کردنا اصلا نمیرم 

تمیذارنم برم 

خونه ما داروخونه س شما فقط بگین چی بخورم 

ممنون 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
قرص رانتیدین معده مو بخورم کلا ولش نکنم
0
0%
قرص قلبی بخورم ک بنظرم بی اثربود برا دردادم
1
100%
قرص اعصاب بخورم مال اعصابمه
0
0%
مال ریه س وایستم بعد کرونا بزم دکتر ریه
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید تو نظرسنجی نتونستم گزینه مناسب پیدا کنم

من خودم مشکل شمارو دارم دکترم زیاد رفتم بنظرمن 

داروهایی که دکترتون تجویز کرده رو مصرف کنین مشکل منم روحیه از استرس و فشار عصبیه همش نگران نباشین 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
2731
تشریف میبری یه دکتر دیگه ؛ همه اینارم بهش توضیح میدی 

اینم ب ذهنم میرسید دوست باهوش عزیز الان شرایط کروناییه خوبه نوشتم هاااااا الکی چرا اومدین درست نیست میشد میرفتم صدتا دکتر اوضاعو میبینی نظر نده عزیزم

عزیزم علائمی که گفتی ضربان قلب بالا و تنگی نفس میتونه عصبی باشه ولی علتهای جسمی قبلش باید رد بشه،اینکه به خاطر معده باشه معمولا تپش قلب و تنگی نفس دائم نمیده،ولی بیماری ریوی یا قلبی چرا اینطور هست،با توجه به خلطی که گفتی شما باید ریه هاتون بررسی بشه سی تی و کشت خلط،قلبتون باید دقیق چک بشه اگه علائم گوارشی دارید معده هم باید بررسی دقیق بشه بعد دارو تجویز بشه با آزمون و خطا نمیشه دارو تجویز کرد،شما با فعالیت مشکلات تنگی نفس و تپش قلبتون تشدید میشه که این بیشتر نشون دهنده مشکل قلبی ریوی هست تا گوارشی به هرحال دنبال دکتر خوب باش برو پیگیری کن کرونا هم کمتر شده نترس

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
عزیزم علائمی که گفتی ضربان قلب بالا و تنگی نفس میتونه عصبی باشه ولی علتهای جسمی قبلش باید رد بشه،این ...

عزیزم مامانم اصلا نمیذاره برم دکتر میگه هر وقت رفت بعد پس چجوری دکتر قلب با اکو گفت ریه هات خوبن؟ 

2740