2752
2734
عنوان

خانما راجع به پاس و مهاجرت سوال دارم میشه راهنمایی کنین❤

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 123 پست
ببینید اخه از اطرافیانمون بودن کسایی ک تو کشورهای مث اندونزی و استرالیا ویکی از کشورهای افریقایی زند ...

ببین عزیزم اولا یه سریاش افه است😅 ثانیا گفتم شهرای بزرگ فرق داره. مثلا هزینه اجاره یه خونه یه خوبه خیلی معمولی تو سیدنی دیگه از هفته ای ۴۰۰ حدودا کمتر نیست. تو بریزبن با هفته ای ۲۰۰، ۲۳۰ تا میتونی همون خونه رو بگیری. شهر محل اقامت خیلی فرق داره. توریستی رفتن هم با اقامت داشتن فرق داره. هزینه اقامت تو هتل و توی رستوران غذا خوردن و گشت و گذار خیلی بیشتر از هزینه زندگی معمولیه‌ واینی که من گفتم هم برای یک زندگی باجته. یعنی فقط هزینه های ضروری و تفریح و ولخرجی قاطیش نیست

بنظر من اروپا نمیتونید چون اجاره خونه اشغال ترینش ماهی هزار یوروعه خرج خودتون هم خیلی کم بگم ماهی 500 یورو خرج یک ماهتون میشه سی میلیون تومن در اسفناک ترین شرایطش

شما برای اروپا ویزا میخاید ک باید حداقل 50 تومن خرجش کنید چون ب این راحتیا ب خانومی ک مجرده و دانشجو و شاغل نیست و بالای 18 عه و کسی رو اونجا نداره (ک دعوتنامه بده) ویزا نمیدن برای همین حداقل 50 میلیون باید ایران خرج وکیل ویزا کنید تازه باز هم شاید ریجکت شید

برای کارهای مهاجرت هم یا باید تحصیلی برید (نخبه باید باشید) یا  سرمایه گذاری (چیزی در حدود 200 هزار یورو میخاد) یا پناهندگی ک چون کیس خاصی ندارید باید ب وکیل مراجعه کنید ک کیس پناهندگی براتون ایجاد کنه ک اونم ده هزار یورو خرجشه

بلیت هم ک حدود بیست میلیونه

روی کشورایی مثل ترکیه یا گرجستان فکر کنید منطقی تره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من اروپا نمیتونید چون اجاره خونه اشغال ترینش ماهی هزار یوروعه خرج خودتون هم خیلی کم بگم ماهی 50 ...

🤯🤯🤯🤯🤯🤯مخم پوکید ...همون میرم ترکیه 

از قیمت سوییت تو ترکیه خبر داری؟

ندارم  
🤯🤯🤯🤯🤯🤯مخم پوکید ...همون میرم ترکیه  از قیمت سوییت تو ترکیه خبر داری؟

راستش نه

ولی مناطقی که بیشتر توریستیه مثل نزدیک تکسیم یا استقلال خیلی خیلی گرون تره اون جاها نرید

2731