2752
2734
خدا لعنت کنه آمریکارو دیدید هرچی به کرونا مربوطه رو واسه ایران تحریم کرده امروز خدا ازشون نگذره

اره اینو شنیدم داشت میگفت فعلا ک خودش مثل خر گیر کرده تو کل بیشترین مبتلا رو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظر من ویروس داره روز به روز ضعیف تر میسه...ومطمئنا مثل ویروس سارس خودش ناپدید میشه

ای خدا از دهنت بشنوه. خدا جان بشنو دیگه. برآورده کن آنچیزی که دلمون میخواد بسه هرچقدر کشته دادیم والله ما ایرانی ها بس بدبختیم از سرما خوردگی و آنفولانزا دکتر نمیریم میگیم پول نداریم. حالا بیمارستان و دارو و هزینه واسه کرونا؟؟؟ خودت رحم کن 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
الان کاهشیه ولی بله تداومش به رعایت کردن مردم بستگی داره البته فکر میکنم ویروس هم ضعیف شده که با وجو ...

اره ویروس خیلی ضعیف شده و هرکسی ک بیمار هم باشه منتقل کنه به یکی دیگه خیلی ضعیف تر از قبلیه

ای خدا از دهنت بشنوه. خدا جان بشنو دیگه. برآورده کن آنچیزی که دلمون میخواد بسه هرچقدر کشته دادیم وال ...

تا دوهفته دیگ خیلی پایین ترم میاد ...مطمئن باش

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
حالا خوبه ایرانی ها یچیز بسازن و زودتر درمان بشن و از بیماری جلوگیری کنن بعد آمریکا بیوفته به غلط کر ...

عزیزم ایران ازنظر کادر درمان واقعا عالیه انشالله که همینم میشه 

تا دوهفته دیگ خیلی پایین ترم میاد ...مطمئن باش

ان شالله فقط تو رو خدا ما که این همه تحمل کردیم این دوسه هفته اییم رعایت کنیم بیرون نریم احتمال زیاد ناپدید میشه خودش

امیدوارم زودتر بیاد پایین ۱۰۰۰ تعداد روزانه  من دندونم درد میکنه 😩 برم دندونپزشکی 😕

اره اصلا دندونپزشکی نرو چون از همه جا الوده ترو خطرناکه....

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
اره اینو شنیدم داشت میگفت فعلا ک خودش مثل خر گیر کرده تو کل بیشترین مبتلا رو داره

خدا قدرتشو نشون بده هرچه زودتر از ایران به طور کامل بره 

تا به این اعجنبی ها محتاج نشم آمین🙏

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................