2752
2734
من قبل از عید ی کرم گرفتم.گیاهی بود خودمم بهورم نمیشه کل لکه ام کمرنگ شده بود اول که خریدم زباد مطمئ ...

نکنه کورتون داشته باشه یا هیدروکینیون بعداز قطع بدتر میشه

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
هزینش برای کک مکات چقدره

منم صورتم کک ومک داره راهکاری دارید

بجز کرم

؟ 

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کجا گرفتی و چقدر گرفتی؟

کرمو گرفتم 95

باورت میشه از ی خانمی توی نمایشگاه لوازم ارایشی خریدم همینجوری اتفاقی دیدمش خیلی تعریفشو میکرد اصلااااا باورم نمیشد که خوب باشه 

ولی نتیجه گرفتم

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
کرمو گرفتم 95 باورت میشه از ی خانمی توی نمایشگاه لوازم ارایشی خریدم همینجوری اتفاقی دیدمش خیلی تعری ...

الان هنوز استفاده میکنی کرم رو؟!؟؟ 

نکنه کورتون داشته باشه یا هیدروکینیون بعداز قطع بدتر میشه

ن حتی ب فروشنده گفتم نکنه از این کرمای پاکستانیه و دوباره بعد از قطع کردن صورتم خراب بشه اما تضمینی خریدمش گیاهیه تا الان ک خوب بوده

ن حتی ب فروشنده گفتم نکنه از این کرمای پاکستانیه و دوباره بعد از قطع کردن صورتم خراب بشه اما تضمینی ...

تاچند مدت باید استفاده کنی تا نتیجه بگیری؟!؟ الان چندروزه ک استفاده میکنی آجی؟!؟ 

اره میزنم صبح ک صورتنو میشورم مثل اینه برق میزنه

آجی تا چند وقت دیگه باید کرم رو بزنی؟!؟ میخوام ببینم بعداز قطع کرمت صورتت چجوری میشه... میخوام درخواست بدم بهت بعدا بیای خبرم بدی اگه خوب بود منم بخرم♥️

تاچند مدت باید استفاده کنی تا نتیجه بگیری؟!؟ الان چندروزه ک استفاده میکنی آجی؟!؟ 

والا خانمه ب من گفت یکماه نتیجه میگیری و دور چشمم نباید بزنی

من الان ار برج 11تا الان دارم ازش استفاده میکنم

والا خانمه ب من گفت یکماه نتیجه میگیری و دور چشمم نباید بزنی من الان ار برج 11تا الان دارم ازش استف ...

سه ماهه الان که استفادش داری میکنی دیگه هی کمترش کن تا پوست صورتت معتادش نشه

آجی تا چند وقت دیگه باید کرم رو بزنی؟!؟ میخوام ببینم بعداز قطع کرمت صورتت چجوری میشه... میخوام درخوا ...

الان ی دو سه ماهی میشه ک استفاده میکنم البته من مدام نمیزنم مثلا چندشب ب پوستم استراحت میدم بعد دوباره شروع میکنم عکس قبل وبعد ندارم ولی واقعا کم رنگ شدن 

الان ی دو سه ماهی میشه ک استفاده میکنم البته من مدام نمیزنم مثلا چندشب ب پوستم استراحت میدم بعد دوبا ...

درسته من میترسم وقتی کاملا قطعش کردی کرم رو... برگردن

2706