2737
2734
عنوان

ازدواج نکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 46 پست

میشه ازدواج نکرد

ولی به نظر من تو کشور خودمون فرهنگش نیست

و اینکه به احتمال زیاد سنت که بره بالاتر و حرفای بقیه رو بشنویی پشیمونی میاد سراغت

حالا هر چقدر هم بگی حرف بقیه برام مهم نیست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لم خاله منم همینو می‌گفت الان ۳۹سالشه وپشیمونه چه خاستگاراییرو رد رد. شماهم پشیمون میشی. مواظب باش

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2742
۳۰

واقعا به نظرم فرهنگمون خیلی پایینه 

کشورای دیگه اینجوری نیس هرکی هروقت میخواد ازدواج میکنه کسی ازدواج نکنه نمیگن بهش ترشیده 

اونا یه ازدواج موفق دارن چون وقتی باهم ازدواج میکنن که از خواستن هم مطمعن باشن خیلی همو دیگه پوست دارن

ما ازدواج یه اجباره واسمون خیلیاشم واسه همین میرسه به طلاق 

اره چرا نشه  

ولی تو سنین بالا تنهایی خیلی اذیتت میکنه،همیشه ک پدر و مادر و خواهر و برادر واسه آدم نمی مونه

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم
ینی چی ؟  میتونین باهم باشین ؟ فقط ازدواج نمی‌خواین ؟ مث خارجیا؟

قرار بود باهم ازدواج کنیم ولی به خاطر اختلاف فرهنگ و یه سری اختلافای دیگه دیدیم نمیشه 

2738
واقعا به نظرم فرهنگمون خیلی پایینه  کشورای دیگه اینجوری نیس هرکی هروقت میخواد ازدواج میکنه کسی ...

خب اونا ازدواجم نکنن میتونن با هم دوست باشن و باهم زندگی کنن و تنها نمیمونن

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم

احتمالا الان زیر ۲۵ سال سن داری 

به ۳۰ که برسی انقدر فشار روحی و اجتماعی رو خودت حس میکنی که نابود میشی 

بعد از ۳۰ نگاه ها و سوالای اطرافیان 

بعد از ۴۰ تنهایی و افسردگی 

بعد از۵۰ از دست دادن امید به زندگی 

حس پوچی، بی ارزش شدن همه ی چیزایی که الان فک میکنی خیلی با ارزشن، مثل مدرک دکتری، پول، بهترین شغل و ... 

دیگه کمتر چیزی باعث میشه بهت خوش بگذره

بله میشه هیچ وقت ازدواج نکرد، اما وقتی به یه سنی میرسی میبینی دوستات همه سر و سامون گرفتن و خونه خودشونن بذ جور احساس تنهایی میکنی، با فرهنگی که کشور ما داره دختر مجرد هر چقدم سنش بالا باشه یه سری محدودیت ها هست واسش ک باعث گوشه گیری و حتی افسردگی میتونه بشه، اونوقت حتی اگه به ازدواج فکر کنی، مجبوری با یه مرد مطلقه یا سن بالا ازدواج کنی مگه اینکه خیلی خوش شانس بلشی که بتونی با هم سن خودت و مجرد ازدواج کنی. 

واقعا به نظرم فرهنگمون خیلی پایینه  کشورای دیگه اینجوری نیس هرکی هروقت میخواد ازدواج میکنه کسی ...

من واسم مهم نیست که چی میگن

میخوان بگن ترشیده؟

بذار بگن

این مغزشونه که تو کاسه سرشون ترشیده

2706