2733
2734
سلام دوستان من این ماه در حال اقدام نی نی هستم روز 16 پری سونوی واژِینال کردم که بزرگترین فولیکولم 5*10 بود
آخرش نوشته بود مختصر مایع در کلدوساک دیده شد
میخوام بدونم دیده شدن مایع در کلدوساک نشونه ی چیه؟
خواهشا منو از ابهام بیرون بیارید!!!
چقدر دلم خدا میخواهد.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه سول دیگه
این مایع که بعد از تخمک گذاری میریزه تو کلدوساک وظیفه اش چیه و به چه دردی میخوره؟؟
آیا در صورت عدم لقاح اسپرم با تخمک این مایع آزاد میشه یا نه ممکن هم هست که با وجود اون لقاح انجام شده باشه؟
وقتی فولیکول پاره میشه که تخمک ازاد شه اون مایع خارج میشه وربطی به لقاح نداره فقط نشون میده که یه تخمک ازاد شده
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
2738
یه سوال دیگه:
اگه این مایع که در کلدوساک دیده بشه ،نشونه ی تخمک گذاری باشه، پس میتونیم نتیجه بگیریم در صورت مشاهده ی این مایع در کلدوساک، یعنی تخمک گذاری در رحم انجام شده و بنابراین نشانه ی سلامت لوله های رحمی و عدم چسبندگی آنها است؟؟؟؟؟؟/
یه سوال دیگه:
اگه این مایع که در کلدوساک دیده بشه ،نشونه ی تخمک گذاری باشه، پس میتونیم نتیجه بگیریم در صورت مشاهده ی این مایع در کلدوساک، یعنی تخمک گذاری در رحم انجام شده و بنابراین نشانه ی سلامت لوله های رحمی و عدم چسبندگی آنها است؟؟؟؟؟؟/

من تعجبم تزاینکه روزپنجم پریودم رفتم یونو نوشتن مایع ازادمختصر در کلووساک خلفی دیده شد مگه تدم‌توی پریودشم تخمک گذاری داره که دیدن؟؟؟؟

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
2706