2737
2734
عنوان

عوارض دستگاه لیزر موهای زائد

15355 بازدید | 25 پست

برخی از رایج‌ترین عوارض لیزر موهای زائد در صورت عدم انتخاب درست دستگاه و قدرت آن، عبارت هستند از:

بعد از لیزر، پوست تا حد زیادی خشک می‌شود. به همین خاطر احتمال پوسته پوسته شدن آن وجود دارد. اما برای این عارضه، که در طیف وسیعی از افراد دیده می‌شود، راه حلی مانند استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده وجود دارد.

به طور معمول هرچه که به جلسات آخر لیزر نزدیکتر می‌شوید، میزان قرمزی و التهاب پوست بعد از انجام لیزر، بیشتر می‌شود. چرا که قدرت و توان اشعه برای از بین بردن کامل فولیکول مو بیشتر می‌شود. البته این عارضه بسیار طبیعی است و در صورتی که ناحیه لیزر شده با آب گرم شسته نشود و از کرم‌های مخصوص استفاده گردد، طی چند ساعت رفع می‌شود.

تغییر رنگ پوست معمولاً به دلیل درست انتخاب نشدن قدرت اشعه لیزر ایجاد می‌شود. چرا که در این صورت اشعه به جای آنکه پیاز مو را هدف بگیرد، پوست اطراف آن را هدف گرفته و موجب تغییر رنگ در آن می‌شود.

به همین خاطر روشن شدن پوست معمولاً در افرادی با پوست تیره و تیره شدن پوست معمولاً در افرادی با پوست روشن دیده می‌شود.

برای مطالعه متن کامل این متن رو لینک زیر کلیک کنید:
مشاهده مطلب

کارشناس لیزر شرکت آرتیمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوستان اکثر این مشکلات یا جواب نگرفتن برای دستگاههای لیزر غیر استاندارد هست، شما باید مدل و سال ساخت دستگاه رو بدونید و عکسش رو سرچ کنید،  دستگاه از 100 میلیون هست تا یه میلیارد و نیم، پس طبیعتا کارایشون هم فرق میکنه، این دستگاهی که براتون میفرستم تو لینک زیر اسمش دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس ای ایکس هست که در حال حاضر بهترین دستگاه موجود تو بازار ایرانه، چون هم با پوست ما ایرانیا سازگاره هم بدون درده اگر کلینیکی رفتین و این دستگاهو داشت مطمئن باشید دستگاه خوبیه، توضیحات کامل و عکسش تو لینک هست، فقط کلینیکی انتخاب کنید که مطمئن باشه و به اصطلاح شات رو کامل بزنه تا تو کمترین جلسه جواب بگیرین:
https://artiman.co/product/alexandrite-motus-ax-hair-removal-laser-device/

کارشناس لیزر شرکت آرتیمان
چرا

چون دچار بوی بد شدم که بعد از لیزر و تا الان که یکونیم سال گذشته رفع نشده

یه بوی که روزی دوبار حمام رفتنم حل نمیشه هیچ عفونت و هیچی ندارم سونو گرفتم آزمایش دادم هیچیم نیست

❤❤❤یاد خدا آرامبخش دلهاست ❤❤❤
چون دچار بوی بد شدم که بعد از لیزر و تا الان که یکونیم سال گذشته رفع نشده یه بوی که روزی دوبار حمام ...

برامن که رفتم اصلا تاثیر نداشت بعد دوباره دراومد بیشترم شد 

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙

وااا این همه مراکز و مطب پزشکها لیزر میکنن اگه بد بود اینقدر سرشون شلوغ نبود.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706