2733
2734
عنوان

لطفا دکتر خوب برای آی وی اف یا میکرو معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 113804 بازدید | 87 پست

عزیزم خواهر من رفت دکتر رستمی

اون خیلی دکتر عوض کرد ولی اخرش رفت پیش همون دکتر رستمی شیراز و فکر کنم بعد سه سال نتیجه گرفت 

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من برای ای وی اف رفتم رویان تهران 

همون بار اول هم باردار شدم 

خیلی هم زمان نبرد برای آی وی اف 

یعنی نوبت و اینا نداره میری پرونده تشکیل میدی و بعد معاینه و آزمایش میری تو سیکل ای وی اف 

من اوایل خرداد رفتم برای تشکیل پرونده شهریور آی وی اف کردم اون وسط هم یه بار ای یو آی شدم که ناموفق بود

عزیزم خواهر من رفت دکتر رستمی اون خیلی دکتر عوض کرد ولی اخرش رفت پیش همون دکتر رستمی شیراز و فکر کن ...

البته اینطور نیست که حتما چند سالی طول بکشه 

برای بعضی همون اول میشه برای بعضی هم کمی طول میکشه گلم

خواهر ازش راضی بود

اگر بری مطب خودش خیلی بهتره تا بیمارستان مادر و کودک

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
2731

عععع این تاپیک که مال سال 90 هست😁

ان شا الله الان استارتر بچه های گلی داره😍

2706