2733
2734
عنوان

نصفه شبی دلم قطاب خواست برای اولین بار درست کردم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 26 پست
سلام نوش جون دستور شم بزار

سلام ممنونم 

بسته ب اندازه خمیرتون اینی که میگم برای حدود ۱۵ تا قطاب هست دوتا زرده تخم مرغ رو بزنید تا صاف شه و نصف ق.چ بکینگ پودر نصفه لیوان شیر و دوقاشق روغن مایع رو باهم مخلوط کنید به زرده ها اضافه کنید و ارد رو تا جایی ک خمیر نرمی ایجاد شه ک ب دست نچسبه به مواد اضافه کنید مخلوط کنید و دوساعت در یخچال استراحت بدید برای مواد داخلش پودر قند و پودر هل و پودر پسته و پودر بادام و گلاب و دوقاشق عسل مخلوط کنید خمیر را صاف کنید نازک باشه مواد رو داخلش بزارید بپیچید و در روغن سرخش کنید و بعد از سرخ شدنشون تو پودر قند و پودر بادام غلطش بدید و با پسته تزیین کنید نوش جان😍

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
نوش جونتون اگر بعدا حوصلت شد دستور پختتو بگو فردا درست کنم

مرسی عزیزم پست بالا گذاشتم برای دوستمون شماهم استفاده کنید نوش جان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دلم شیرینی بازاری میخواد خسته شدم بس که تو خونه چیز پختم 😣 امشبم ترامیسو درست کردم البته زیاد ن ...

اره واقعا قرنطینه مارو ساخت همه چی رو خودمون داریم درست میکنیم نامزدم گفت فردا برات میخرم میارم گفتم نه اصلا خودم درست میکنم الان درست کردم نصفه شبی که جلوتر نره بخره نمیشه اعتماد کرد به بیرون 

سلام ممنونم  بسته ب اندازه خمیرتون اینی که میگم برای حدود ۱۵ تا قطاب هست دوتا زرده تخم مرغ رو ...

قربون دستت حیف بچه هام خوابن سرو صدا کنم بیدار میشن از خجالتم در میان ... وگرنه الان چاکر قطاب جون بودم 

خدارو شکر ....
2731
قربون دستت حیف بچه هام خوابن سرو صدا کنم بیدار میشن از خجالتم در میان ... وگرنه الان چاکر قطاب جون ب ...

فدای شما خیلی ام عالی😁❤️پیشاپیش نوش جانتون

2738
اره واقعا قرنطینه مارو ساخت همه چی رو خودمون داریم درست میکنیم نامزدم گفت فردا برات میخرم میارم گفتم ...

به وسایل بسته بندی شک داریم با دامستوس میشوریم شیرینی که رو بازه و هزار تا .... نمیشه خرید ای خدااآاا خسته شدیم از این وضعیت 

خدارو شکر ....
به وسایل بسته بندی شک داریم با دامستوس میشوریم شیرینی که رو بازه و هزار تا .... نمیشه خرید ای خدااآا ...

اره واقعا مواد باز رو که اصلا نمیشه کاریش کرد هعی بابا مام خسته شدیم سوای اینا بخدا تا الان چندین بار فقط تاریخ عروسیمونو جا به جا کردیم خسته شدیم😩

اره واقعا مواد باز رو که اصلا نمیشه کاریش کرد هعی بابا مام خسته شدیم سوای اینا بخدا تا الان چندین با ...

آخی عزیزم چقدر سخته انشالله کرونا تموم بشه برس سر خونه زندگیت عاقبت بخیر بشی گلم. منم دعوت کنیا😍😍😍😂😂

خدارو شکر ....
به وسایل بسته بندی شک داریم با دامستوس میشوریم شیرینی که رو بازه و هزار تا .... نمیشه خرید ای خدااآا ...

ممنونم عزیزم به امید خدا هرچه زودتر تموم شه همه به کارای ضروریشون برسن😍قدمتون به روی چشم خانومی❤️