2733
2734
عنوان

عکس کیک های خونگی واسه ایده تزئین🎂

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 23 پست
قشنگن آفرین .من دیروز رولت درست کردم سفت شد دلیلش رو می دونی

نه والله من زیاد وارد نیستم  رولت تا حالا نپختم

یه سر به پیجم بزنید🙋‍♀️همه زیر دویست لباس بچگانه از کیفیت راضی نبودید مرجوع داریم پس خیالت راحته راحت 🌺 بندر ماهشهر 🌺پیج ماکوچیکاشاپ  Makochekashop
میتونی شکلات تخته ای بگیری اب کنی بریزی یا با خامه صبحانه به روش بنماری خاطی ککنی  بریزی یکم رن ...

مرسی عزیزم فقط خامه صبحانه... خامه معمولیش دیگه آره ک شیرین نیست؟ 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره همون ظرف صورتیا 

مرسی عزیزم بوووس

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

باریکلا  کار کردن با خامه هم بلدی

من گاهی کیک رو سه سطح برش میدم شیر میزنم و موز و گردو و گاهی عسل یا مارمالاد  ولی خامه نزدم تا الان چون اضافه وزن دارم و تو رژیمم

یه سر به پیجم بزنید🙋‍♀️همه زیر دویست لباس بچگانه از کیفیت راضی نبودید مرجوع داریم پس خیالت راحته راحت 🌺 بندر ماهشهر 🌺پیج ماکوچیکاشاپ  Makochekashop
آره عزیزم خیلی سنگین ولی من تو این قرنطینه حسابی از خجالت شکمم در اومدم.

منم همینطور ترازو هم ندارم ببینم وزن چند شده با ترازو استخر و باشگاه وزن کشی میکردیم 😥