2733
2739

سلام بچه ها 

خوبید؟

خوشید؟

ان شاالله دلتون شاد و سرتون سلامت باشه

شوهرم ی بدی داره اونم اینکه خیلی راحت باحرفاش دل بقیه رو میشکنه بقیه رو خورد میکنه و عین خیالش نیس شایدم باشه ولی ب روی خودش نمیاره من خیلی اذیت میشم بعضی وقتا لحنش انقد تند میشه و بقیه رو ازار میده ک من تا مدتها گریه میکنم ب خاطر این قضیه و بارها باهاش حرف زدم ک اینکارارو نکن بقیه رو خرد نکن فقط میگه باشه مگ من چی گفتم انقد باهاش حرف زدم دیگ نمیدونم چی بگم خواهشا اگ کسی تجربه داره کمکم کنه...

ممنونم ازهمگی...

شاید منظوری نداره ته دلش هیچی نیست

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید منظوری نداره ته دلش هیچی نیست

واقعا هم همینجوره ته دلش چیزی نیس ولی خوب فقط من میدونم اینو بقیه ک نمیدونن .کلا لحنش با بقیه ب جز من اینجوریه ک با سیخ حرف میزنه.من خیلی اذیت میشم.چیکار کنم ؟

2728
واقعا هم همینجوره ته دلش چیزی نیس ولی خوب فقط من میدونم اینو بقیه ک نمیدونن .کلا لحنش با بقیه ب جز م ...

اشکال نداره مهم این منظوری نداره 

دیو اینجوری بزرگ شده دست خودش نیست شابد خودشم بابت این موضوع ناراحت

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗