2737
2734
عنوان

تاریخ کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 50 پست
دقیقا چی زیرنویس کرده بود گفته بود نهایی ها خرداد ؟ واقعا خرن نمیفهمن با این وضع اخه دوماهه مدرسه ...

نه اسمی از خرداد ننوشت.فقط تا31اردیبهشت درسها رو تموم کنن معلما.پسرمنم خیلی حساب کرده بود روی عقب افتادن کنکور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا چی زیرنویس کرده بود گفته بود نهایی ها خرداد ؟ واقعا خرن نمیفهمن با این وضع اخه دوماهه مدرسه ...

بله خرن دیگه .  قرار شد یک ماه بچه‌ها برن مدرسه بعد امتحان بدن . الان یهو برن امتحان بدن .  مسخره بازیه جدید 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
نه اسمی از خرداد ننوشت.فقط تا31اردیبهشت درسها رو تموم کنن معلما.پسرمنم خیلی حساب کرده بود روی عقب اف ...

خیلیا حساب کرده بودن 

امسال معلوم نیس با این وضع چی ب سر بچه ها بیاد

من احتمال میدم اینا بصورت مجازی میخوان تا اخر اردیبهشت با کلاسای انلاین سر و ته درسارو هم بیارن &nbs ...

آمار کنکور ارشد و دکترا رو در بیارین . تاریخش کی هست ؟   اگه اونا تو این اوضاع برگزار بشه سراسری ام قطعا برگزار میشه سر جاش . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
آمار کنکور ارشد و دکترا رو در بیارین . تاریخش کی هست ؟   اگه اونا تو این اوضاع برگزار بشه ...

اینا چ ربطی ب هم دارن 

فعلا ک فقط دارن سر کنکور سراسری بحث میکنن چون درس بچه ها تموم نشده

بله خرن دیگه .  قرار شد یک ماه بچه‌ها برن مدرسه بعد امتحان بدن . الان یهو برن امتحان بدن ...

واقعا خرن

چطور انقدر خریت یه بار یه حرف درست نمیزنن

با اون دم و دستگاه

ادم انقدر اخه خررررررررررررررررر

واقعا اعصابم خرد شد 

یه بار عین ادم نمیمیره حرفشو بزنه

گفته بود یه ماه مدرسه بعد امتحان بعد بیست روز کنکور 

الان یعنی چی تموم کنن تا اخر اردیبهشت!

فقط خدا 
دقیقا.آزمونای آزمایشی که آنلاینن خیلی ترازهای پسرمو پایین آورده.بچم خیلی ناامیدشده

خب اصلا چرا شرکت میکنه ک روی روحیش اثر بزاره 

چی بگم والا 

ولی امسال کلا همه چی بهم ریخته خدابخیر کنه 

من ک نظام قدیمم و درسارو قبلا اموزش دیدم 

ولی این نظام جدیدیا واقعا با این کلاسای انلاین چیزی متوجه میشن ؟؟؟مثل کلاس درس میمونه واقعا؟من فکر نمیکنم

2706