2733
2739
سلام من تو خانواده فوق العاده مذهبی بزرگ شدم خودم هم همینطوریم و مذهب همه دارایی و عشق و سرمایمه
مادر شوهرم استاد حوزه هستن اما متاسانه شوهرم دین رو قبول داره ولی اصلا تو این خطها نبود و خدا خیر بده مادر شوهرمو وقتی منو دید ازم خوشش اومد و خواست هر طور شده منو عروس خودش کنه با تعریف ها یی که از پسرش میکرد که پسرم مومن واقعیه و...حتی فکر کردم خیلی بالاتر از منه! البته تو دینداری!
موقع خاستگاری و نامزدی هم چنان تیپ حزب الاهی میزد که میدیدیش باید صلوات میفرستادی....!

اما وقتی ازرواج کردیم و خرش از پل گذشت ماهیت واقعی خودشو نشون داد!
عاشق موسیقی خای اون ور آب و رقص و شو فیلمای مبتذل ! البته پنهانی بود و وقتی پیدا میکردم و میگفتم اینا چیه میگفت مال فلانیه و...
من سعی کردم تا جایی که میتونم نیازاشو برآورده کنم حتی تلاش کردم از صفر رقص رو که ازش متنفر بودم یاد بگیرم آهنگشو قطع میکردم گناه نباشه اما متاسفانه نشد! تا وقتی که دیگه گفت من چیکارکنم که تو برام نرقصی؟ خوب معلومه دیگه من تازه کار که هیچوقت بپای اون شوهای مبتذل که میبینه نمیرسم!
بعد یه مدت خیلی خوب شد حتی نماز شب...و تصمیم گرفتیم بچه دار شیم
اما بعد ازون که بچم الان یه سالشه شده بدتر از بد.. اکثرا نماز صبحاش قضا میشه و بقیه نمازا آخروقت یه مهری میندازه و...
وقتی خونس پای لب تابه حتی شب تا صبح
زندگیمون خیلی سرد شده هر لحظه ازش متنفر تر میشم و تو دلم بهش بد و بیرا میگم
من قبل از اینکه بیاد خاستگاری پیغام دادم اهل قر وفر نیستم و اونم قبول کرد از بس که بچه ننه بود و مامامنش بهش اصرار کرد با من ازدواج کرد
حالا هم احساس میکنم نه قیافم نه هیکلم مطلوبس نیست همش میگه من لاغر و قد بلند دوست دارم
آهنگای حرام و فیلمای حرام میبینه
کم آوردم بخدا رندگی برام جهنم شده
دلم برای این بچه معصوم میسوزه وگرنه صد بار طلاق گرفته بودم تاپیک قبلیمم این بود که چطوری شوهرمو تغییر بدم هست
تو رو خدا یه راه حل بدین چیکار کنم؟
اثلا انگار همو دوست نداریم.
چقدر دلم خدا میخواهد.......
لا اکراه فی الدین قد تبین رشد من الغی
شاید فشاری که از سوی خانواده اش و بعدش هم از سوی شما بهش اومده اون رو از دین زده کرده . یه مدت به حال خودش بذاریدش بذارید نفس بکشه و خودش دوباره با انتخاب خودش به راه دین برگرده
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقایدا باهم متفاوته خوب ببینیه یعنی این قدر سخته بزار راحت باشه زیاد بهش سخت نگیر بدتر میشه سعی کن کنار حجابی که داری امروزی هم باشی و به خودت حسابی برسی ارایش و لباس شیک و عطر و به هیکلت هم برس
خداوندا تو را قسم به جلالت هر که لب به دعایم گشود تو گره از کار او بگشا.
2731
اصلا با اون نمیشه حرف زد اگه حرفی بزنم به ضرر خودم تموم میشه و من گناه کار میشم و اینکه مادرش فکر میکنه پسرش عالیه و اگه بفهمه چیزی به خانوادش گفتم خودم فاتحه زندگیمو خوندم
چقدر دلم خدا میخواهد.......
عزیزم خود خدا هم میگه لااکراه فی الدین یعنی در دین هیچ اجباری نیس. تو نمیتونی بهش بگی خیلی مومن باشه . بذار هرجوری که خودش هس باشه. بعد کم کم باهاش حرف بزن و بگو دیدن فیلمهای مبتذل برای خودت بده تاثیر روانی داره. بهت توصیه میکنم اصلا باشوهرت دعوا نکنی فقط و فقط با ملایمت و زبون نرم
وقتی از شادی به هوا می پری، مواظب باش کسی زمین رو از زیر پاهات نکشه
2740
ببخشیدا ولی بنظرم تو هم زیادی سخت گیری .........چقدر از واژه ی حرام استفاده میکنی. متاسفانه مشکل بیشتر خانواده های مذهبی اینه که بجای اینکه دین رو به بچه هاشون تفهیم کنن بیشتر با سختگیری هاشون اونارو دین زده میکنن
رادمهر عزیزم، پسرم، جانم 13 اسفند به دنیا اومد ...خدا جونم متشکرم
ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﻣﺴﺎﻳﻞ ﺩﻳﻨﻲ ﺷﺨﺼﻲ ﻳﻪ. اﻋﺘﻘﺎﺩﻱ ﭼﺮا....اﻋﺘﻘﺎﺩﺗﻮﻥ ﻳﻜﻲ ﺑاﺷﻪ....

ﻭﻟﻲ ﺩﻳﺪﻥ ﻓﻴﻠﻤﻬﺎﻱ ﺣﺮاﻡ و...ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻲ? ﺧﺐ ﺑﺒﻴﻨﻪ! ﻣﻨﻆﻮﺭﺕ ﻣﺴﺘﻬﺠﻦ ﻛﻪ ﻧﻴﺴﺖ?

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﻛﻤﻲ ﺳﺨﺘﮕﻴﺮﻱ
مادرش خیلی اشتباه کرد که وقتی میدونست پسرش اینجوریه همچین دختری رو براش انتخاب کرد. هم شما حق داری هم همسرت. اون هم اونجوری دوست دازه زندگی کنه. دوستمون راست میگه سعی کنید دوتاتون کوتاه بیاید تا به یه حد وسطی برسید. سعی کن به خودت برسی یه مدت به کاراش گیر نده. تو هم واسه خودت سرگرمی جور کن. هی منتظر اون نباش که بهت توجه کنه
گذر زمان هیچ چیزی را حل نمی کند ماست مالی می کند...
هر کسی مسئول اعمال خودشه.من خودم نماز میخونم شوهرم نمیخونه من بهش سخت نمیگیرم فقط گفتم دوست دارم بخونی اونم گفته فکر میکنه در موردش
رادمهر عزیزم، پسرم، جانم 13 اسفند به دنیا اومد ...خدا جونم متشکرم