2752
2734
عنوان

خانومایی ک مذهبین واعتقاداتشون قویه بیاین میتونین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 58 پست

اول ازهمه ازگناهات توبه کن .نمازسروقت.روزه .قرآن .صلوات.صدقه.شرکت تومجلس روضه وگریه برامصائب ائمه.خواندن دعاهای تومفاتیح.نمازمستحبی.خوش اخلاقی.

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
چجوری میخوای بری سمت علوم دینی راهشوبه منم نشون بده

نمیدونم 

امروز میخواستم تاپیک بزنم بپرسم حوزه با روحیه کسی مثل من سازگاره ؟! 

واقعا سخته خب من کلا شک و شبهم بیاد بتونم اینارو رفع کنم خودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ببین عزیزم توباعث شدی منم بعده مدتهابه خودم بیام همین خودش یه کاربزرگه ممنونم ازت قطعا گناهای خودت هم بخشیده شدالان براحق الناس هاتم استغفار کن براشون هرروزی چندتاتسبیح که میتونی

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
منظورت ازاون کوچولوا چیه عزیز

کوچولوا 😁منظورم اوناییه ک مردم کوچیکش میبینن.

مثه دل شکستن.

غیبت کردن.

فوش دادن.

و...

اینارو اکثرا رعایت نمیکنن و فقط چسبیدن به نمازو روزه و حج اینا..

و همین کارشون خدایی باعث شده خیلیا از دین ی جورایی زده بشن.

بنظر من اونا همون اندازه نماز روزه اینا ارزش داره و مهمه.

ولی متاسفانه اینجا اکثرا بهش توجه نمیکنن

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

جالبه اااااا هممون اینارو میدونیمااا ولی اکثرمون بهش عمل نمیکنیم😑

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
قرآن بخون و کتابهای روانشناسی هم زیاد بخون تا بیشتر با خدا اشنا بشی کتاب ملت عشق خوبه

درمورد خداشناسی چجور کتابای مد نظرتونه

من کتاب خوندن دوس دارم ولی نمیدونم‌چجورکتابایی بخونم

میدونی من واجباتو میدونم مستحباتم میدونم ولی خب 

خیلی از احکام خیلی از چیزا رو نمیتونم درک کنم 

من اطمینان دارم اگر روزی به جواب سوالام برسم قطعا به خدا 

نزدیکتر میشم اون موقع همه شو انجام میدم حتما 

کافیه بدونی که خداوند جهان رو بر پایه ی نظم و قانون آفریده  یکی از بزرگترین قوانینش هم همون قانون جذبه که میگه هر ارتعاشی بفرستی مثل و معادل همون رو دریافت میکنی یا این دنیا و یا اون دنیا 

مثلا وقتی با غیبت انرژی منفی میفرستی و شخص دیگری رو بدنام میکنی ممکنه همین دنیا کسی آبروی تو رو ببره یا اون دنیا عذاب میکشی 

یا وقتی با نماز  یا صدقه یا شکرگذاری ارتعاش مثبت میفرستی  ممکنه تو همین دنیا بت مشکلات کمتری مواجه بشی یا مشکلاث براحتی حل بشن  یا اون دنیا پاداش میگیری 

حالا ما فلسفه بعضی دستورات رو میدونیم بعضیهاشو نمیدونیم و در نهایت اطاعت از دستورات خدا به نفع ماست 

فکر کردن به همینها باعث میشه کم کم از گناه دور بشیم 

موفق باشی 🍀🍀🍀

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2706